Zpět na » Synot liga » Hráči Baníku na soustředění v Turecku

Synot liga - Hráči Baníku na soustředění v Turecku

0

Líbilo se

21.02. - Fotbalisté ostravského Baníku si v současné době užívají slunečného počasí v Turecku. Klub do Antalye dorazil v pondělí a čekají ho tam také přípravné zápasy.

Mužstvo do Turecka přicestovalo v pondělí v podvečer a o pár hodin později šli hráči vyplavat únavu z náročné cesty. V úterý už tým začal s tréninkem.

Okolo hotelu Kremlin Palace, kde je tým ubytován, se nacházejí dvě hřiště. S tréninkovým zázemím by měli být podle sportovního ředitele ostravského klubu Krejčího hráči maximálně spokojeni: „Myslím si, že tady klukům nebude nic chybět. I hotel je perfektní. Je to hodně zajímavá stavba, na nádvoří mezi jednotlivými křídly je i kopie moskevského Kremlu. Kluci ho vidí přímo z oken," nechal se slyšet pro ostravský web.

Ve středu čeká klub první zápas. Soupeřem Baníku bude lotyšský mistr FK Ventspils. Ten se připravuje na nový ročník lotyšské ligy. Ventspils není slabým mužstvem a potvrdil to i v poháru UEFA, kde potrápil anglický Newcastle. Původně se měl však Baník utkat s Kaunasem. Ovšem kvůli organizačním změnám došlo i ke změně soupeře.

Baník by se v Turecku mohl střetnout také s dánským Midtjyllandem, kde už působí Martin Raška, který podzim odchytal právě v Baníku.

Výprava ostravského Baníku si v žádném případě nemůže stěžovat na počasí. Slunce a teplo potěší kdekoho.

/ FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články