Zpět na » Synot liga » Finále Hanspaulské ligy ONLINE

Synot liga - Finále Hanspaulské ligy ONLINE

Finále Hanspaulské ligy ONLINE © -

0

Líbilo se

26.11. - V pondělí 26. listopadu budete mít poprvé v historii elektronických médií v České republice možnost sledovat přímý přenos z legendární amatérské ligy v malé kopané. Radio Wave odvysílá od 8 hodin večer hodinový přenos z vyvrcholení první Hanspaulské ligy.

Nestává se každý rok, aby si to o titul rozdaly v posledním zápase sezóny první s druhým týmem nejvyšší divize „Hanspaulky“. Tuto skutečnost ale přinesl jubilejní pětatřicátý ročník soutěže právě letos. Souboj mezi Smutnými potapěči a týmem Inter Lotyšák určí ve vzájemném duelu krále nejslavnější soutěže v malé kopané.

logo rádia Wave


Radio Wave se proto rozhodlo, že připraví historicky první přímý přenos ze závěru letošního ročníku Hanspaulské ligy. Kdo vyhraje jedenasedmdesátou sezónu pražského fenoménu, kterého se účastní přes 750 týmů z celého hlavního města? Bude to Inter Lotyšák, který „válčí“ v Hanspaulce neuvěřitelných 22 sezón bez titulu nebo titul obhájí loňský vítěz, Smutní potapěči? To se dozvíme v pondělí večer na hřišti fotbalového týmu FC Tempo Praha, v Praze 4.

Utkání začalo územní převahou Interu Lotyšák, během prvních pěti minut dokonce jeho hráči vybojovali osm rohových kopů, avšak do šancí se dostávali především potapěči, jenž kontrovali z rychlých brejků.

Za zmínku stojí předevší šance Petra Dedka ve 14.minutě, dále také Kounovského ve 23.minutě, ale jako to tak bývá, z branky se radoval Inter Lotyšák, krásnou střelou k tyči se prosadil Brabec.

Po poločase tak má blíže k titulu Inter, pokud potapěči chtějí utkání zvrátit, musí najít recept na skvělého brankáře Lotyšáku Beka, jenž vychytal několik gólových střel. Na šace byli v prní poločase potapěči lepší, avšak více ze hry měl Inter Lotyšák.

Online textový přenos budete mít možnost sledovat na našem serveru FotbalPortal.cz.

Karel Pivoňka /

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
trevor20 - 26.11. Odpovědět

noo,9.12 od 8:45 se hraje na zákostelní o postup mezi druhym a třetím tymem 8.K tabulky,taky by to chtělo live přenos Smajlík 7

Člen Fotbalportal.cz - 23.11. Odpovědět

Těším se na to, takovýmhle akcím fandím... I LOVE FOOTBALL Smajlík 17

Lukáš Vojtěch - 23.11. Odpovědět

To jsem zvědav :)

Nejnovější články