Zpět na » Synot liga » FC Tescoma Zlín - SK Kladno 0:0

Synot liga - FC Tescoma Zlín - SK Kladno 0:0

0

Líbilo se

17.03. - Možnost uniknout z pásma sestupu měli dnes fotbalisté Zlína, kteří se v rámci 19. kola utkali s nováčkem z Kladna. Ovšem po bezbrankové remíze v Mostě v minulém kole se doslova protrápili k bezgólové remíze i dnes, gól nevstřelili již 275 minut. Na druhou stranu již tři zápasy v řadě neprohráli.

Největší šanci zápasu měl na hlavičce v 51. minutě domácí Činčala, ovšem hlavou trefil pouze břevno. Ten přitom dostal přednost před zimní posilou Zlína Liborem Žůrkem.

Hráči Zlína se snažili hrát útočný fotbal, ovšem to jim přineslou pouze územní převahu a několik neproměněných střeleckých příležitostí. Poprvé zahrozil obránce Penner, ovšem v páté minutě trefil pouze obrannou zeď Kladna při zahráváné standartní situaci. Ovšem po ojedinělých protiútocích hrozili i hosté, po čtvrt hodině hry aktivní Kalina přihrával neobsazenému Marcelu Gecovovi, jenž však na míč nedosáhl.

Přeci jen i v dalších minutách se více snažili hráči Zlína, ovšem ani patička Lukaštíka ve dvacáté minutě a následné Krausovo zakončení, ani Ĺ vachova přízemní střela o dvě minuty později a ani Činčalova pumelice po půl hodině hry ke gólu nevedly.

Ve druhém poločase začalo hrát útočně i Kladno a Zlín se dostal najednou do nesnází. Těžkopádně se bránil kladenskému náporu a pouze odkopával míče. Z protiútoku zahrozil Simpson a po jeho sražené střele střílel Kalina, ovšem přestřelil. Z dalšího kladenského protiútoku zahrozil po prodloužení centru Killarem Farbík, ovšem jeho hlavičku dokázal brankář Zlámal s obtížemi chytit.

Největší šance zápasu přišla v 51. minutě, kdy Lukaštík přihrál Činčalu, ovšem ten pouze trefil břevno a Opiela z dorážky vyslal pouze slabou střelu, se kterou Zlámal neměl problémy.

Po hodině hry se zápasu dostal i Žůrek, ovšem domácí tým srovnal s hosry krok pouze ve středu hřiště. V samém závěru zápasu měl Zlín opět optickou převahu, kterou ovšem nevyužil. Tři minuty před koncem mohl rozhodnout po zaváhání Zlámala Simpsony, ovšem přestřelil prázdnou bránu.

Sestavy:
Zlín: Zlámal - Vidlička, Ĺ vach (46. Ĺ mahaj), Zbožínek, Penner - Kraus (60. Žůrek), Zúbek, Opiela (75. Dian), Lukaštík - Vyskočil, Činčala. Trenér: Hoftych.
Kladno: Pavlík - Pončák, Killar, Ĺ imůnek (38. Farbák), Hamouz - Cigánek, Gecov, Strnad, Kalina - Radzinevičius (81. Veleba), Simpson (90. T. Čáp). Trenér: Koubek.


Rozhodčí: Jílek - Filípek, Pinkas. ŽK: Ĺ vach - Ĺ imůnek. Diváci: 2435.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články