Zpět na » Synot liga » Preview 17. kola

Synot liga - Preview 17. kola

0

Líbilo se

15.03. - 17. kolo může hodnět napovědět v bojích o postup i o sestup. Zatímco v bojích o postup hraje doma jen Jihlava a očekává se její vítězství nad Hlučínem. Žižkov a HFK Olomouc hrají venku a čekají je houževnatí soupeři. V bojích o záchranu musejí bodovat Blšany a Olomouc B, aby si udrželi odstup na čtrnáctý tým.

Největěší návštěva se očekává v Ďolíčku. Domácí fanoušci prožili úspěšnou zimu a na 2 .ligu jsou již natěšení. Návštěvnost utkání Bohemians 1905 - Hlučín y se měla v klidu vyrovnat těm prvoligovým.

Zápasy 17. kola:

Pátek 16.3. - 18.00
Hradec Králové - Ăšstí nad Labem
Duel týmů ze středu tabulky. Hradec čeká první jarní zápas před domácími fanoušky. Klub se rozhodl změnit čas domácích zápasů právě na páteční podvečer. Hradečtí v minulém kole přivezli nečekaný bod ze Sokolova a to by mohlo nalákat fanoušky.
Tip: 1

Jihlava – Hlučín
Jihlava chce postoupit a nebere nic jiného než výhru. Navíc pokud Jihlava vyhraje, mohou její konkurenti z čela tabulky znervóznět. Pro Hlučín bude bod úspěch. V minulém kole sice ztratili utkání s Bohemians až v závěru, ale Jihlava je přeci jen o stupeň výše.
Tip: 1

Sobota 17.3. - 10.15
Třinec - HFK Olomouc
Pro Holice důležitý zápas. Pokud to s postupem do první ligy myslí vážně, nesmí si dovolit v tomto utkání ztratit body. Potřebují zvláště najít střelce. Náhrada za zraněného Kropáčka Brazilec Da Silva v minulém utkání nijak neoslnil. Domácí bojují o záchranu a první body na jaře by se jim určitě hodili.
Tip: 0

Sobota 17.3. - 17.00
Opava – Jakubčovice
V Opavě se půjde na místní derby. Domácí si přivezli překvapivou remízu ze Žižkova a dobrý výsledek budou chtít potvrdit. Jakubčovice v minulém kole vyhráli nad Blšany a budou si chtít udržet odstup od špičky. V dresu Jakubčovic se objeví několik bývalých hráčů Opavy v čele s Janem Baránkem.
Tip: 0

Neděle 18.3. - 10.30
Blšany – Vítkovice
V důležitém duelu o záchranu půjde o šest bodů. Vítkovice v minulém kole sice vyhráli, ale ještě zdaleka nejsou zachráněni. Na patnáctou příčku mají náskok jen pět bodů. Naopak Blšany v minulém kole prohráli nešťastným vlastním gólem a zůstali v tabulce poslední.
Tip: 1

Neděle 18.3. - 15.00
Čáslav - Žižkov
Žižkov si cestu za postupem zkomplikoval, když remizoval s Opavou, a bude chtít napravit své domácí zaváhání. Čáslav má na začátku jara těžký los. V minulém kole prohráli s HFK Olomouc a teď doma přivítají vedoucí Žižkov. Každý bod pro ně bude úspěch.
Tip: 2

Bohemians 1905 – Bystrc
V Ďolíčku se očekává návštěva kola. Po úspěšné zimní přípravě jsou fanoušci natěšení. Navíc „klokani“ v minulém kole vyhráli v Hlučíně. Bystrc bojuje o záchranu a každý bod bude pro ni úspěch.
Tip: 1

Pondělí 19.3. - 15.00
Olomouc B – Sokolov
Béčko Olomouce bude moci využít hráče z A mužstva, kteří nenastoupí o víkendu za první tým. To může sehrát důležitou roli. Sokolov bude chtít nahradit ztracené body z minulého kola, když remizovali s Hradcem Králové.
Tip: 0

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články