Zpět na » Synot liga » Zápasu Budějovic s Mostem hrozí odložení

Synot liga - Zápasu Budějovic s Mostem hrozí odložení

0

Líbilo se

15.03. - Zápas Mostu v jihočeských Budějovicích je v ohrožení, možná bude dokonce odložen. Jihočeši, kteří prohráli v prvním jarním ligovém kole v Brně vysoko 0:5, totiž mají velké zdravotní problémy. Hráči zvrací a trpí silnými průjmy. Postižena je jedenáctka hráčů.

"Situace je vážná. Některým hráčům se sice oproti včerejšku ulevilo, ale někteří jsou na tom zase hůře. A musím také přiznat, že někteří na tom byli dost vážně a měli velké střevní problémy," řekl pro klubový web Budějovic Dynama Zdeněk Kořínek, výkonný ředitel klubu.

O osudu zápasu se rozhodně až v pátek dopoledne, kdy výsledky hráčů dostanou do rukou kluboví lékaři.

"Pochopitelně bychom rádi v neděli hráli, ale rozhodně ne za cenu dalších zdravotních komplikací nyní nemocných hráčů. K zápasu budeme chtít nastoupit pouze tehdy, pokud budeme vědět, že jsou hráči připraveni. Do zápasu zbývá již málo času a těžko odhadovat, jak budou po této viróze hráči oslabeni," řekl dále Kořínek. "Naši lékaři by měli mít výsledky k dispozici hned v pátek ráno. Až podle jejich doporučení rozhodneme, zda zažádáme o odložení zápasu," dodal.

S přeložením zápasu by svaz problémy neměl. "Nikdo z představitelů svazu nemá určitě zájem na tom, abychom hráče vystavili nějakému dalšímu zdravotnímu riziku. Liga je navíc ještě dlouhá a my si nemůžeme dovolit, aby nám nějaký hráč onemocněl na delší dobu jen kvůli tomu, že by nyní nastoupil zcela nedoléčený. Určitě trenér Cipro nepostaví do zápasu nikoho, kdo by nebyl stoprocentně připravený," řekl na klubovém webu Kořínek.

Od čtvrtečního rána je mimo trénink tato jedenáctka hráčů:Křížek s Miskim, obránci Kladrubský, Homoláč, Tischler, Pravda, Žižka, Skála, záložníci Hrbáč, Gruber a útočník Mrkvička. Mimo jsou také trenéři Cipro a Jurásek. Trénink proto dnes vedl trenér brankářů Pavol Ĺ vantner.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články