Zpět na » Synot liga » Gers skončili v poháru UEFA

Synot liga - Gers skončili v poháru UEFA

0

Líbilo se

15.03. -

Rangers v poháru UEFA nepostoupili přes španělskou Osasunu Pamplonu, která na domácí půdě ve včerejším zápase porazila tým z Glasgow 1:0. Manažer Gers Smith přiznal, že jeho tým zaplatil za remízu 1:1 z prvního vzájemného duelu, který se odehrál na Ibrox Stadium minulý týden.

Osasuna vyhrála 1:0 a se skórem obou zápasu 2:1 v její prospěch, postupuje do čtvrtfinálových bojů pohárů UEFA přes Glasgow Rangers. Domácí svými fantastickými zákroky podržel hlavně brankář Ricardo.

Většinu zápasu měli Gers převahu, o čemž vypovídá i počet střel na bránu, nedokázali se však prosadit přes obranu domácích a především přes famózně chytajícího brankáře Pamplony Ricarda. Jediný gól tohoto střetnutí dal v 71. minutě po rychlém brejku Webo. Gers sice měli v závěru utkání velmi silný tlak na bránu soupeře, Ĺ panělé si však svůj postup již uhlídali.

"Jsem velice zklamaný. Myslím, že jsme byli lepším týmem v obou vzájemných utkáních. Vytvořili jsme si mnoho střeleckých šancí, které jsme však nedokázali proměnit. Zvláště pak lituji prvního vzájemného zápasu na Ibrox Stadium, kde jsme měli jasnou převahu, ale smolně jsme jen remizovali, což nás připravilo o lepší výchozí pozici do druhého střetnutí. Teď mi již nezbývá nic jiného, než popřát Osasuně hodně štěstí do dalších bojů, avšak myslím, že jsme předváděli kvalitnější styl hry," prohlásil manažer Gers Walter Smith.

Bohumil Segeťa / teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články