Zpět na » Synot liga » Michal Kadlec se vrací po zranění

Synot liga - Michal Kadlec se vrací po zranění

0

Líbilo se

14.03. - Po potížích s kolenem, které mladého obránce trápilo od lednového soustředění sparťanského týmu ve Ĺ pindlerově Mlýně, je Michal Kadlec opět připraven pomoct letenskému týmu v boji o titul.

V sedmnácti zápasech před zimní přestávkou nechyběl Kadlec na trávníku ani minutu, "první" jarní kolo však musel kvůli problémům z přípravy prosedět pouze na tribuně Toyota Areny.

Když se svěřenci trenéra Bílka připravovali na první utkání po zimní přestávce, dvaadvacetiletý Kadlec absolvoval řadu rehabilitací a individuálních tréninků, nyní už se ale zapojil do plného tréninku s celým týmem. O uplynulém víkendu odehrál i celé utkání za třetiligovou rezervu, ve kterém nezabránil jednobrankové porážce od Kolína. „Bylo to dobré, koleno nebolelo," našel pozitivum Kadlec.

Po nevydařeném utkání s Jabloncem bylo ve sparťanské kabině dost dusno a trenér Bílek nejspíš do dalšího utkání, které Sparta sehraje v Příbrami, udělá změny v sestavě. S obráncem reprezentační jednadvacítky již může v nedělním utkání na levý kraj obrany počítat. "Na zápas jsem již připraven. Jsem hladový po fotbale," řekl Kadlec pro klubové stránky.

Kadlec se očekávaně objevil i v nominaci trenéra české jedenadvacítky Ladislava Ĺ korpila pro zápasy s Nizozemskem a Německem.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články