Zpět na » Synot liga » U-18 prohrála s Tureckem

Synot liga - U-18 prohrála s Tureckem

0

Líbilo se

14.03. - Reprezentace U-18 podlehla v přípravném utkání v Turecku se stejně starými domácími hráči 1:5. Tři branky přitom dostali Češi již během prvních patnácti minut hry.. Čestný úspěch českého týmu zařídil Jindráček.

"Citelně oslabený tým hrál v tomto složení poprvé a než se hráči stačili rozkoukat, pohybliví Turci třikrát skórovali," řekl o úvodní čtvrthodině hry svazovým stránkám trenér Jakub Dovalil. Češi se sice poté snažiuli a opticky hru v poli s Turky srovnali, ovšem po poločasové přestávce inkasovali kvůli chybě gólmana Machynka počtvrté.

Jediný gól vstřelili po hodině hry, když jako podle učebnice zahráli Zeman s Jindráčkem. "Trochu jsme potom otevřeli hru, chtěli jsme výsledek ještě zkorigovat, ale v nastaveném čase Turci přidali z brejku pátou branku," řekl dále Dovalil.

V Dovallilově týmu chybělo deset stálých členů. "Projevilo se, že naše špička je užší, zatímco Turci mají větší výběr. Celkově zápas musím hodnotit jako velmi špatný, na druhou stranu hodně poučný. Pochvalu za svůj výkon zaslouží pouze Jindráček," vyzdvihl Dovalil útočníka Teplic.

Turecko - ČR 5:1 (3:0)
Branky: 9. Yarkin z penalty, 13. K.Koray, 15. Turkeri, 49. S.Koray, 90.+ 1. Kiras - 61. Jindráček.
ČR: Machynek - Pára (24. Polák), Sus, Süsser, Reinberk - Morávek (78. Staněk) - Wojnar (70. Kosňovský), Holek, Zeman - Bačík (46. Borák), Jindráček.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortaol.cz/fotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články