Zpět na » Synot liga » Došek dnes bude trénovat

Synot liga - Došek dnes bude trénovat

0

Líbilo se

15.03. - Nejen Michal Kadlec se zapojil znovu do tréninkového zápřahu letenského týmu. Včerejšího tréninku Sparty se poprvé od únorového zranění zúčastnil i záložník Luboš Hušek. Libor Došek a Jan Rezek jsou stále mimo hru.

Jan Rezek se zranil v nedělním zápase Sparty s Jabloncem, kde si natáhl postranní kolenní vazy. Mimo hru bude ještě hruba tři týdny. Libor Došek se zranil v ligové generálce minulý čtvrtek, do přípravy naskočí dnes, jeho start v neděli proti Marile tedy není vyloučen.

Marek Kulič a Jan Ĺ imák, kteří se z debaklu proti Jablonci také zranili, ovšem stav obou dvou vypadá také velmi slibně. Stejně jako Huškův a dalších, kteří do zápasu proti Jablonci zasáhnout nemohli.

Hušek nemohl hrát od posledního přípravného zápasu v rámci španělského soustředění, se Silkeborgem. V tomto zmíněném zápase si totiž poranil kolenní vazy a netrénoval dva týdny. Na neděli by měl být připraven.

Ještě déle chyběl v sestavě Sparty Michal Kadlec, jenž také ovšem již naplno trénuje. O víkendu dokonce hrál celý zápas za sparťanskou rezervu. "S fyzičkou jsem nikdy neměl problémy. Tento týden budu pracovat na výbušnosti, ale na zápas jsem již připraven. Jsem hladový po fotbale," uvedl dnes na klubovém webu.

Dnes kromě již umíněných hráčů netrénoval ani Miroslav Slepička. Sice zvládl celou zimní přípravu, ale kvůli občasným bolestem operovaného kotníku má ještě odlišně rozdělenou zátěž a více než ostatní hráči regeneruje.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články