Zpět na » Synot liga » Martin Latka bude chybět Slavii až 6 týdnů

Synot liga - Martin Latka bude chybět Slavii až 6 týdnů

0

Líbilo se

13.03. - Ve včerejším zápase s Libercem šel Martin Latka do odvážného skluzu proti Ivanovi Hodúrovi ve snaze odebrat mu míč, ovšem zranil se.

"Snažil jsem se mu vypíchnout míč. Celá situace byla taková nebezpečná, člověk ne nepřemýšlí, vrhl jsem do toho aniž bych tu situaci trošku líp vyhodnotil. Je to velmi těžký a já jsem se tam moc natáhl. Píchlo mě ve svalu a já si nejdříve myslel, že mám křeč, později se ale ukázalo, že ta bolest neustupuje a už jsem věděl, že mám natrženej sval," řekl FotbalPortalu Martin Latka.

Ten se dnes podrobil podrobnému lékařskému vyšetření. "Výsledky jsou negativní, bohužel. Vypadá to, že pět až šest týdnů nebudu moc zasáhnout do hry," řekl.

"Já jsem si to uvědomil bezprostředně po zápase, protože samozřejmě ty myšlenky jsem tam měl potom, co Sparta prohrála s Jabloncem. Je to krásný pocit, ale bohužel to nic teď neznamená. Ještě je před náma dvanáct kol a ve hře ještě spoustu bodů, liga je dnes tak vyrovnaná, že můžete vyhrát i prohrát s každým, takže si myslím, že to bude ještě hodně zajímavý," říká na to, kdy si vlastně uvědomil, že se Slavia dostala do čela.

Celý rozhovor s Martinem Latkou si budete moci přečíst již ve čtvrtek odpoledne.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články