Zpět na » Synot liga » Kladno - Marila Příbram 0:0

Synot liga - Kladno - Marila Příbram 0:0

0

Líbilo se

11.03. - V souboji týmů z dolní části tabulky, které mají oba kádry na to zachránit se, se utkala Marila Příbram v Kladně s tamním SK. Marila však nevyhrála poosmé za sebou a zůstává předposlední.

Hráči Kladna mají v živé paměti vzájemný zápas z podzimní části, který v Příbrami prohráli smolně o jeden gól. Dnes to chtěli na svém hřišti ve středočeském derby svému rivalovi oplatit, ovšem svojí roli hrálo před zápasem i to, že pokud by dnes vyhráli, měli by náskok na rivala v boji o záchranu již osm bodů.

Příbram během zimní pauzy posílila a v základní sestavě se tak objevila hned šestice noviců. K tomu připočteme staronového trenéra Jiřího Kotrbu a výsledkem je úplně jiný tým, než byl k vidění během podzimu.

Již v desáté minutě šel sám na brankáře Pařízka Cigánek, jenž využil zaváhání zkušeného stopera Hunala, jenž do klubu u Litavky přišel v zimě z Teplic. Pařízek však Marilu zachránil svým dalším skvělým zákrokem, chytil i následnou Kalinovu dorážku.

O čtyři minuty později se do první vážnější šance dostali i hosté, ovšem kladenský brankář Pavlík ve své ligové premiéře šanci Lesáka vychytal. Lesák byl i u další šance Marily, když v jednadvacáté minutě po rohovém kopu Otepky vystřelil, ovšem trefil pouze tyč.

Lesákovo šance byla poslední pohlednou akcí, poté byl k vidění urputný boj plný nervózních a ostrých zákroků. Do ojedinělé šance se dostal Otepka z přímého kopu, ovšem brankář Pavlík byl opět na svém místě.

Jelikož se neprosadil ani Litevec ve službách Kladna Radzinevičius a deset minut před koncem střížnou střelou ani Veleba, skončilo utkání bezgólovou remízou.

Rozhodčí: Jech - Hojsík, Jiřík. ŽK: Kratochvíl, Simpson - Kropík, Vaculík, Jungr, Otepka. Diváci: 2750.

Kladno: Pavlík - Pončák, Ĺ imůnek, Killar, Hamouz - Kratochvíl, Cigánek, Strnad, Kalina (78. Čáp) - Radzinevičius, Simpson (60. Veleba). Trenér: Koubek.

Příbram: Pařízek - Lesák, Halama, Hunal, Kropík - Jungr, Ĺ merda (49. Nohýnek), Sviták, Otepka - Vaculík (56. Huňa), Rilke (85. Řezníček). Trenér: Kotrba.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články