Zpět na » Synot liga » Zápisníček Josefa Kubáska, 13. kolo

Synot liga - Zápisníček Josefa Kubáska, 13. kolo

0

Líbilo se

31.10. - Ve třináctém kole se utkal Sokolov s Ústím nad Labem a naplno bodoval díky trefám Brazilce Costy, který je v severozápadočeském klubu na hostování ze Slavie.

Ve třináctém kole druhé ligy nás čekal zápas s předposledním Ústím nad Labem. Byl to pro nás nesmírně důležitý zápas, protože kdybychom ho nezvládli, tak jsme si pořádně zkomplikovali situaci, ale naštěstí jsme vyhráli 2:1.

Jako již tradičně výkop začínal v sobotu v 10:15. Úvod zápasu byl opatrný, ale v průběhu poločasu jsme si vypracovali několik příležitostí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Jednou soupeře zachránilo i břevno a za to jsme málem byli potrestánim, když soupeř netrevfil prázdnou branku. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Po změně stran jsme zatlačili Ústí na jeho polovina, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a soupeř nás v 70.mintě potrestal, když jsme nedokazal trefit skákavý bmíč a poslal jsem soupeře do brejku a bývalý sokolovský hráč Boček nás potrestal. Čtvrt hodiny před koncem do hry zasáhl náš brazilský hráč Costa a byl hrdinou celého zápasu, když v 81.minutě vstřelil první gól, ale to ještě nebylo všechno, neboť v 86.minutě vstřelil druhý gól z přímého kopu a rázem stav utkání byl 2:1.

Costa v nastaveném čase ještě neproměnil penaltu, trefil tyč a nezkompletoval svůj hattrick. V poslední minutě nastavení kopal ještě soupeř rohový kop. Do vápna se vydal i brankář hostí, ale naštěstí jsme výsledek už nepustili a vyhráli 2:1.

Jsme všichni rádi, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce, i když se pro nás nevyvíjel dobře po mém špatném odkopu, o to je to cennější, že jsme zápas otočili. Teď nás v neděli 4.11. čeká ambiciózní Hradec Králové.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články