Zpět na » Synot liga » Hráči se vesměs shodují: Vyhraje Sparta

Synot liga - Hráči se vesměs shodují: Vyhraje Sparta

0

Líbilo se

09.03. - Oslovili jsme čtyři ligové hráče z různých klubů a různých pozic: záložníky Radima Nečase a Ladislava Volešáka, útočníka Stanislava Vlčka a obránce Martina Zbončáka.

1) Jaké týmy skončí na prvních třech místech a proč?
2) Jaké dva týmy sestoupí?
3) Kdo bude nejlepší střelec?
4) Jaké máte osobní cíle pro jarní část?

Radim Nečas, záložník, Mladá Boleslav
1) Ligu vyhraje Mladá Boleslav, protože je to typově i věkově mužstvo dobře složené, které má budoucnost a i dobrého trenéra. Druhá bude Sparta, která má každoročně nejvyšší ambice, třetí Liberec,j jenž má dlouhodobě dobrou koncepční práci a kvalitní kádr. Slavia bude až čtvrtáa, ač sází na dobrou práci s mládeží.
2) Příbram a Slovácko.
3) Libor Došek, protože je to hráč do vápna.

Stanislav Vlček, útočník, Slavia
1) Já pevně doufám, že na prvním místě budeme my a myslím si, že kdo bude na druhém a třetím místě nás už nezajímá. Ale myslim si, že tam bude Sparta a Liberec nebo Mladá Boleslav
2) Těžko se mi na tohle mluví, nepřeju to nikomu. Samozřejmě teďka je nejvíc namočené Slovácko. Ty to budou mít hodně těžký. O tom druhým sestupujícím se určitě rozhodně, samozřejmě ten spolek je jasnej, Příbram, Zlín... Příbram si myslim, že hodně posílila, Zlín je tam také, teďko těžko někoho odsuzovat, to bych nechtěl.
3) (směje se) To je hodně těžká otázka. Určitě v tom popředí jsme teďka tři. Já, Došek ze Sparty a Pecka z Mladý Boleslavi. Samozřejmě z těch sedmigólových se někdo může přidat, takže si myslim, že tohle je zatim otevřený a těžko spekulovat. Samožřejmě, když budu mluvit za svojí osobu, tak bych byl arogant, abych si nějak přidával, ale víc než nějaká koruna střelců by mě těšil titul se Slávií.
4) Jak už jsem řekl, chceme se prát o tu špičku, chceme hrát o titul. Jednoznačně půjdeme po prvním místo a já věřím, že na konci ligy budeme všichni spokojení a určitě do toho dáme všichni všechno. Uvidíme,jak to po těch třinácti kolech všechno dopadne, no.

Ladislav Volešák, záložník, České Budějovice
1) Tak podle mě největší pravděpodobnost je, že mistra udělá Sparta a potom bych to přál Liberci a Boleslavi. Proč? Tak v Liberci mám kamarády a v Boleslavi taky, tak bych jim to chtěl dopřát, aby se jim to povedlo.
2) Tak Slovácko to bude mít hodně těžký teďka a druhej sestupující, já nevim co říct teďka, ale kdybych měl říct tip, tak řeknu Zlín.
3) Tak bavil jsem se tady o tom s klukama s kabině a já tipuju Libora Doška.
4) Moje osobní cíle jsou ještě přidat nějakou branku a hlavně s Budějovicema hrát dobrý fotbal a to aby mě to vyšlo na mistrovství Evropy jedendvacetiletých. Tam se chci dostat do kádru a udělat tam dobrej výsledek a postoupit do semifinále a potom už by to bylo trošku o štěstí, třeba i udělat nějakou medaili.

Martin Zbončák, obránce, Most
1) Tak podle mě se mistrem stane Sparta a druhé místo bych viděl Liberec a třetí Slavia. Proč? Já si myslím, že Sparta už si to vzít nenechá prostě, protože má zkušené mužstvo a zkušenosti s bojem o titul, tak si myslím, že určitě už to první místo udrží a pak se rozhodne asi mezi Libercem a Slavií. Nevim, prostě mám takové tušení, že Liberec bude silnější v tom závěru, protože Slavia má hodně mladý mužstvo a třeba to ti kluci nějak neunesou nebo nebudou mít vyrovnaný výkony.
2) Ježiš, tak to je hodně těžký tohle, někoho odsuzovat. Myslim si ale, že Slovácko dělá všechno proto, aby sestoupilo, takže to je určitě velký kandidát na sestup. Druhýho netroufám vyslovit, to bude těžký, myslim si, že Kladno bude mít velký problémy, protože je to nováček. Neříkám, že sestoupí, ale myslim si, že druhý kandidát na sestup je Kladno.
3) Já bych řekl, že Libor Došek Proč? Protože už na podzim dával hodně gólů a důležitých a jestli Sparta chce mít titul, tak určitě musí dávat hodně gólu a trenér na něj vsází a myslim si, že hlavně v domácích zápasech ty góly dávat bude.
4) Osobně chceme být co nejvýš a já bych chtěl dobrými výkony pomoct k umístění lepšímu než bylo minule jedenácté místo, takže myslím si že budem v horních patrech tabulky.. Teďka předěláváme mužstvo, takže to bude běh na delší trať. Myslím si, že skončíme do toho osmého místa.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články