Zpět na » Synot liga » Novým kapitánem Mladé Boleslavi je Matějovský

Synot liga - Novým kapitánem Mladé Boleslavi je Matějovský

0

Líbilo se

08.03. - Kapitánskou pásku v Mladé Boleslavi přebírá po Marku Kuličovi, který tým opustil v zimním přestupovém období, záložník Marek Matějovský.

Jako kapitán vedl mladoboleslavský tým v podzimní části Marek Kulič, jednatřicetiletý útočník se ale během zimní přestávky stěhoval do pražské Sparty a tak čtvrtý tým ligové tabulky musel hledat nového muže, který bude nosit kapitánskou pásku.

"Původně jsem myslel, že mužstvu předložím na výběr několik kandidátů, ale nakonec jsem to rozhodnutí ponechal na hráčích," řekl trenér Dušan Uhrin mladší. "Výsledek byl jednoznačný,“prozradil mladoboleslavský lodivod.

Pro pětadvacetiletého záložníka je fakt, že byl týmem zvolen za kapitána, velká pocta. "Ale beru to tak, že to na někoho padnout muselo," řekl Matějovský, který se jako jediný hráč současného kádru dokázal prosadit do reprezentačního výběru trenéra Brücknera. V únorovém přátelském utkání v Belgii nastoupil na necelých 23 minut a za své působení na trávníku stačil připravit gólovou přihrávku pro svého exspoluhráče z boleslavského dresu Marka Kuliče.

Středopolař, jehož fotbalovým vzorem je Diego Maradona, letos nechyběl s vyjímkou posledního kola, ve kterém si odpykával karetní trest, svému týmu v žádném zápase, ale střelecky se prosadit nedokázal.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články