Zpět na » Synot liga » Slávisté se chystají na Olomouc

Slávisté se chystají na Olomouc

Slávisté se chystají na Olomouc © -

0

Líbilo se

21.11. - V pátek čeká Slavii předehrávka 14. kola, kde se na Strahově utká s Olomoucí, která prozatím vstřelila venku jen jeden gól.

S týmem už trénuje obránce Martin Latka, který naposledy nastoupil v Lize mistrů 19. září proti Steaue Bukurešť. S běžeckým tréninkem začal také kapitán Stanislav Vlček, který by se mohl k ostatním připojit během týdne. Vladimír Šmicer po vleklém zranění už bude taky připraven a prohlásil, že chce odehrát všechny zbývající utkání.


Naopak František Dřížďal si už zřejmě do konce podzimní sezony nezahraje. „Ve svalu mám krevní výron a sraženiny, lékaři to odhadují na měsíční léčbu,“ oznámil obránce neradostnou zprávu klubovému webu. Dřížďal byl zraněn po zákroku žižkovského Straceného v posledním ligovém zápase.


Stejné střetnutí nedohrál ani David Kalivoda, který má natažený postranní vaz v koleni. Na levé noze nosí ortézu a v tomto týdnu teprve zahájí postupnou rehabilitaci. Ani jeho návrat na hřiště do konce podzimní sezony není pravděpodobný.


Na tréninku stále chyběli všichni reprezentanti - Pudil, Krajčík, Suchý, Švec, Diviš a Gebre Selassie. Zpátky je Tomáš Necid, kterému příprava s reprezentační devatenáctkou skončila.


Páteční utkání bude pro slávisty generálkou před cestou do Bukurešti, na kterou se vydají v pondělí v 10 hodin ráno.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Nejnovější články