Zpět na » Synot liga » Čeští reprezentanti už myslí na Kypr

Synot liga - Čeští reprezentanti už myslí na Kypr

0

Líbilo se

27.03. - Fotbalisté české reprezentace se v současné době plně soustředí na nadcházející utkání s Kyprem, které se odehraje ve středu v Liberci. Základní sestava se bude téměř stoprocentně lišit od nevydařeného zápasu s Německem.

Česká reprezentace má za sebou prohrané utkání s Německem i skandální oslavování narozenin obránce Ujfalušiho a nyní se plně připravuje na nepříjemný Kypr, který se v posledních letech zlepšuje.

Kypr poslední dobou občas potrápí silnějšího soupeře. Své by mohli vyprávět Ĺ panělé, Ĺ výcaři, Iři a také Němci, kteří nedokázali na půde Kypru zvítězit. Němci jsou přitom ve skupině suverénní. V sobotu hostil Kypr Slováky a dlouho favorita trápil. Nakonec sice prohrál 1:3, ale podle dostupných informací, to byl pro ně velmi krutý výsledek. Nedokázali také proměnit několik vyložených šancí.

Pozorovatel českých soupeřů Miroslav Jirkal upozorňuje na jejich rychlost, práci s míčem a technickou vybavenost. Nebezpečné by pro český tým mohly být jejich centry. Pozor si musí dávat čeští obránce na kapitána Okkase, který je asi největší hvězdou kyperského národního mužstva.

Kypřané přiletěli do České republiky už v neděli. Podle jejich trenéra Angela Anastisiadise je lepší, že přijeli do Čech už tak brzy před zápasem. Chtějí se plně na český tým připravit a jejich cílem je uhrát zde remízu.

Kouč Karel Brückner se netají tím, že tým nastoupí oproti sobotnímu utkání v jiné základní sestavě. O které změny půjde, zatím neřekl. Sám to asi ještě přesně neví. Rozhodně chce Kypřanům vštípit náš styl hry a diktovat tempo zápasu.

Média spekulují, že by mužstvo mohlo nastoupi se třemi útočníky. K Barošovi a Kollerovi by tak nejspíš přibyl Marek Kulič. Do sestavy se nejpíš vrátí Grygera místo Jiránka, jelikož Rozehnal má místo u Brücknera téměř jisté.

Čeští fotbalisté se pokusí o nátlakovou hru, která by měla donutit kyperské hráče k chybám. Uvidíme, jak se náš soupeř s tímto popere. Ale i Kypřané nejsou bez šancí. Kromě jejich nevyzpytatelné dravosti by mohli využít špatné nálady v českém mužstvu po zpackaném zápase s Německem a skandálu týkající se oslavy Tomáše Ujfalušiho.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články