Zpět na » Synot liga » Brückner zvažoval odstoupení, hráči dostali pokutu.

Synot liga - Brückner zvažoval odstoupení, hráči dostali pokutu.

0

Líbilo se

26.03. - Karel Brückner uvažoval, že odejde z funkce hlavního trenéra české reprezentace kvůli skandálu, který se odehrál po utkání s Německem v Hotelu Praha. Hráči totiž při bouřlivém večírku oslavovali 29. narozeniny Tomáše Ujfalušiho a nad ránem si přizvali do pokoje prostitutky. Vedení svazu jim za to udělilo pokutu.

Reprezentační trenér na své tiskové konferenci sdělil, že nikdy za své trenérské kariéry nezažil tak závažné porušení kázně. Počínání svých svěřenců považuje za těžko akceptovatelné.

Brückner se o šokující události dozvěděl až dnes ráno od vedoucího týmu Jaroslava Dudla.
"Původně jsem přemýšlel hlavně o sobě, kde jsem udělal chybu. Jsem odpovědný velitel, ta reakce tam prolétla," řekl Brückner na otázku, zda skutečně zvažoval odchod od národního týmu. Další kroky prý bude zvažovat až po středečním duelu s Kyprem. "Teď se musíme soustředit na středu, ale není to jednoduché," hlesl kouč

Co se vlastně stalo té sobotní bouřlivé noci? Podle bulvárního deníku Ĺ íp, který přinesl šokující reportáž o večírku, fotbalisté slavili až do rána narozeniny Tomáše Ujfalušiho. A vrcholem této oslavy bylo to, že si pětice hráčů nad ránem pozvala do svého pokoje prostitutky. To, že měli společníky, odmítají. Společnou oslavu a prodloužení večírku však přiznali.
Vedení ČMFS udělilo mužstvu pokutu v hodnotě 1 milión Kč za překročení večerky. Tato částka půjde na rozvoj mládežnického fotbalu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články