Zpět na » Synot liga » S Německem již za pár hodin!

Synot liga - S Německem již za pár hodin!

0

Líbilo se

24.03. - Již jen chvíle dělí od zápasu s Německem, od zápasu nazývaném jako zápas roku. Pojďme se podívat, v jakých sestavách oba týmy nastoupí. + video

Češi přeci jen nakonec budou hrát se dvěmi hrotovými hráči, vepředu bude vedle Jana Kollera operovat probuzený kanonýr Milan Baroš. Za ním budou hrát v záloze zprava Libor Sionko, který sice v Rangers nehraje poslední dobou stabilně, ale trenér Brückner mu přesto věři. Ve středu pole bude hrát Rosický, který se po třech týdnech uzdravil, vedle něho bude hrát nejlépe hodnocený krajánek v bundeslize Tomáš Galásek. Na levém kraji zálohy bude hrát nakonec přeci jen Jan Polák místo Jaroslava Plašila, na kterého většina fanoušků nadává a nemůže mu přijít někdy až na jméno kvůli jeho mnody až nedůraznému přístupu k protivníkovi.

V obraně budou útočné choutky Němců krotit Tomáš Ujfaluši, jenž má s německým fotbalem zkušenost, neboť do Fiorentiny se dostal z Olomouce oklikou přes Hamburg. Na postu středních obránců budou hrát Martin Jiránek a David Rozehnal, když ani jeden z nich sice není v ideální formě, ale lepší stopery trenér Brückner k dispozici kromě Zdeňka Grygery nemá. Na levém beku bude operovat Marek Jankulovski, ktZerý v probíhajícím ročníku odehrál nejvíce minut ze všech hráčů AC Milána a je ve skvělé formě.

Ve výtečné formě je i tradiční brankářská jednička Petr Čech, který si bude chtít dnes proti Němcům spravit svojí reputaci, neboť zatím všechny tři zápas proti německému týmu, které odehrál, vždy prohrál.

Nebude mít ovšem jednoduchou pozici, stejně jako ostatní čeští hráči. Němci totiž ve čtyřech zápasech skupiny zatím nastříleli úctyhodných 19 gólů, což je o šest více než Češi. Pravdou na druhou stranu ale také je, že zatímco Češi vstřelil San Marinu pouze sedm branek, Němci právě o šest víc - třináct.

Pojďme se podívat na průběh Německa dosavadní kvalifikací.

Můžete se podívat i na video z tréninku německé reprezentace z 20. března a na rozhovor s Joachiem Löwem, trenér národního výběru Německa.

Česká republika: Čech - Ujfaluši, Grygera, Rozehnal, Jankulovski - Sionko, Rosický, Galásek, Polák - Koller, Baroš.
Německo: Lehmann - Lahm, Mertesacker, Metzelder, Jansen - Schneider, Frings, Ballack, Schweinsteiger - Podolski, Kuranyi.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články