Zpět na » Synot liga » Most sehrál v Německu turné

Synot liga - Most sehrál v Německu turné

0

Líbilo se

23.03. - Díky kvalifikačnímu dvojzápasu je v české lize tento víkend reprezentační pauza. Například Most se ji rozhodl vyplnit turném po Německu. V jeho rámci sehrál dva zápasy.

Hannover - Most 2:1 (0:1)
První zápas odehrál již včera, když hrál se sedmým týmem bundesligy Hannoverem. Skóre otevřel mostecký hráč Vincent Mendy, bratr známějšího Alexe Mendyho. Ovšem v jednapadesáté minutě byla odpískána ve prospěch německého klubu přísná penalta, kterou Balitsch proměnil. Po hodině hry přidal druhou branku Hannoveru Stachnik.

"Předvedli jsme výborný výkon," ocenil na klubovém webu Ladislav Kabíček. " Za stavu 1:0 pro nás si rozhodčí vymyslel penaltu, která v žádném případě nebyla." Po centrovaném míči z hloubi pole upadl útočník a rozhodčí odpískal pokutový kop, který prý ani podle domácích hráčů neměl být pískán.

Most však zanechal po včerejším zápase v Německu dobrý dojem, protože sehrál kvalitní zápas.

Branky: 51. Balitsch z pen., 61. Stachnik - 43. Vincent Mendy.
Most: Vaniak (46. Belaň) - Prášil (46. Macek), Suchý, Pikl, Krejčí - Jendruščák (60. Boutasgount), V. Mendy, Vozábal (55. Schut), Fleišman (46. Trubila) - Pešír (70. Ĺ koda), A. Mendy.

Erzgebirge Aue - FK SIAD Most 3:0 (1:0)
Po včerejším zápase s bundesligovým Hannoverem přespali mostečtí v hotelu Dresdenu, odkud se přemístili do třista kilometrů vzdáleného Aue. V něm sehráli zápas s účastníkem druhé bundesligy, ovšem na mosteckých hráčích se projevila únava a podlehli protivníkovi o tři branky.

Ač je Erzgebirge Aue v lize až na sedmém místě, dnes unavené hráče Mostu jasně přehrálo. "Utkání byla dost brzy za sebou. Hráči už byli trochu unavení, ale ten zájezd splnil svůj účel," řekl Ladislav Kabíček klubovému webu.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fksiadmost.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články