Zpět na » Synot liga » Preview 18. kola

Synot liga - Preview 18. kola

0

Líbilo se

22.03. - O víkendu je na programu 18. kolo 2. ligy. Ĺ lágr kola je utkání aktuálně třetího týmu s druhým, tedy zápas Jihlava – HFK Olomouc.

Ačkoli je reprezentační přestávka, druhé ligy se to netýká. O víkendu mohou tak fanoušci navštívit šest zápasů. Kolo otevře v páteční zápas Vítkovice - Bohemians 1905. Ještě před tímto zápasem se mělo odehrát utkání Jakubčovice - Olomouc B, ale toto utkání bylo kvůli špatnému terénu odloženo.

Zápasy 18. kola:
Pátek 23.3.-15:00
Jakubčovice - Olomouc B
Do původně plánovaného termínu v pátek od 15:00 by se nestačilo dát hřiště po sněhové nadílce do pořádku, proto se utkání odehraje v úterý 27.3.2007 od 16:00.


Pátek 23.3.-16:30
Vítkovice - Bohemians 1905
Bohemka na jaře zatím neztratila ani bod a pomalu se blíží k čelu tabulky. Ovšem také Vítkovice na tom nejsou na jaře nejhůř. Ze dvou zápasů si připsaly čtyři body a v tabulce jsou na dvanáctém místě, na patnáctou Bystrc však mají náskok pouze tři body. To znamená jediné – Vítkovice hrají pořád o záchranu. V minulém utkání Bohemians musel pro zranění střídat Dalibor Slezák. V pátek však bude v pořádku a nastoupí. Chybět naopak bude Jiří Vágner, který nasbíral čtvrtou žlutou kartu.
Tip: 0


Sobota 24.3.-10:15
Třinec – Blšany
Pro Blšany i Třinec další veledůležité utkání. Blšany zajíždí na půdu třináctého týmu tabulky, na který ztrácejí šest bodů. Ačkoli Blšany v minulém utkání s Vítkovicemi nevyhráli, pořád ztrácejí na čtrnáctou příčku tři body. Chmelaři na jaře nastupují se zcela obměněným kádrem a tým ještě potřebuje čas sehrát se. V nedělním utkání jim navíc bude chybět Bogdanov. Třinec dokázal porazit v minulém kole HFK Olomouc a nyní ho čeká druhý domácí zápas v řadě. Přesto však domácí mají ještě záchranářské starosti.
Tip: 1


Sobota 24.3.-14:00
Hlučín – Čáslav
Hlučín bude chtít napravit své domácí zaváhání s Bohemians, když utkání ztratili až v samotném závěru. V poslední minutě ztratila své domácí také Čáslav, když v minulém kole prohrála se Žižkovem. Čáslav nasbírala na jaře pouze bod, Hlučín na své první body na jaře teprve čeká.
Tip: 0


HFK Olomouc – Jihlava
Jednoznačně šlágr kola. Souboj druhého a třetího týmu tabulky. Jihlava na jaře dvakrát vyhrála a hraje v pohodě. Za to HFK v minulém kole nečekaně prohráli v Třinci a na svého soupeře v tabulce ztrácejí už čtyři body. Domácím budou chybět Kropáček, Ĺ ebela a Schindler. Jihlava se bude muset obejít bez Iva Svobody, který dostal v minulém kole čtvrtou žlutou kartu. Do Olomouce vyrazí i speciální autobus s Jihlavskými fanoušky.
Tip: 2

Neděle 25.3.-10:15
Žižkov Hradec Králové
Žižkov v minulém kole vyhrál díky gólu v poslední minutě, to by mohlo tým ještě více semknout. V základní sestavě by se měl objevit Petr Ĺ vancara, který v Čáslavi jen střídal. Podle trenéra Skalby je Ĺ vancara prospěšnější spíše v domácích utkáních. Chybět Žižkovu bude Ondřej Kušnír, který má stop na jeden zápas. Žižkov však nečeká žádný slabý soupeř, Hradec Králové je čtvrtý nejlepší tým venku. Za Hradec už bude moci nastoupit zkušený Michal Ĺ marda, který v úvodních dvou jarních kolech 2. ligy nemohl nastoupit pro disciplinární trest.
Tip: 1


Neděle 25.3.-15:00
Bystrc – Opava
Bystrc je na patnáctém místě tabulky a na jaře se jí daří střídavě. Doma porazili jednoznačně Olomouc B a pak dostali tři góly za poločas na Bohemians. Navíc jí bude dva zápasy chybět Lukáš Nechvátal, který stihl nasbírat 8 žlutých karet. Hosté se naopak navnadili jednoznačným vítězstvím nad Jakubčovicemi a na jaře podávají velmi slušné výkony, když dokázali například remizovat na Žižkově.
Tip: 0


Ăšstí nad Labem – Sokolov
Sokolov podal dle svého manažera v minulém utkání v Olomouci velmi špatný výkon a ten se již nesmí opakovat. Proto se dají čekat u hostující mužstva některé změny v sestavě. Na jaře si totiž Sokolov připsal pouze jediný bod. Chybět jim navíc bude Martin Boček, který bude pykat za čtyři žluté karty. Ještě hůře jsou na tom domácí, kteří dosud na jaře nebodovali. Domácí se asi nebudou moci spolehnout na své fanoušky, protože Ăšstí nad Labem je nejhorší tým v domácí návštěvnosti, a to je pro téměř stotisícové město ostuda. Průměrná domácí návštěva je zhruba 400 diváků.
Tip: 1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články