Zpět na » Synot liga » Limberský musí zaplatit milionovou pokutu

Synot liga - Limberský musí zaplatit milionovou pokutu

Limberský musí zaplatit milionovou pokutu © -

0

Líbilo se

20.11. - Hráč Sparty David Limberský musí zaplatit jeden milion korun svému agentovi Zdeňkovi Nehodovi. Rozhodla tak arbitrážní komise Českomoravského fotbalového svazu na svém úterním zasedání.

Problém přitom nastal letos v létě, kdy talentovaný obránce či záložník přestoupil z Plzně do Sparty. Přitom ale obešel svého hráčského agenta Zdeňka Nehodu, s ním měl platnou smlouvu. A právě Nehoda tento přestup vlastně připravil a po té se obrátil na arbitrážní komisy, která mu dala za pravdu.


Limberský nedodržel pravidlo o výlučnosti smlouvy s hráčským agentem Zdeňkem Nehodou. Ve smlouvě se zavázal ke společnému postupu. Před podpisem sparťanského kontraktu chtěl smlouvu s agentem ukončit. Nehoda se však obrátil na arbitráž a ta mu dala za pravdu. Nehoda původně požadoval dva miliony korun, ale podle jeho slov je rád i za poloviční částku.


Obě strany se mohou domluvit na splátkách, ale záleží jen na Nehodově dobré vůli. Podle Bronislava Šeráka, který Nehodu v jednání zastupoval, věnuje hráčský agent část pokuty na dobročinné účely.


Limberský už má dnes jiného agenta. Je to Ondřej Chovanec, který úzce spolupracuje se známým advokátem Juliem Kramaričem. Ten také uvedl, že proti pokutě odvolá.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Aaron Norris - 20.11. Odpovědět

To ma zato ze sel do Sparty Smajlík 2

sparťan - 25.11. Odpovědět

drž hubu debile

Bery - 20.11. Odpovědět

5ek bych že je to asi moc Smajlík 11 , ale co měl zůstat v Plzni... Smajlík 6

Bery
- 20.11. Odpovědět

1 mega pakatel to je jeho kapesny Smajlík 6

Nejnovější články