Zpět na » Synot liga » Dynamo České Budějovice - SIAD Most 0:0

Synot liga - Dynamo České Budějovice - SIAD Most 0:0

0

Líbilo se

18.03. - Přestože v průběhu týdne se zdálo, že zápas nebude kvůli hromadné marodce domácího týmu odehrán v původním termínu, nestalo se tak a zápas se odehrál podle plánu.

V mosteckém dresu se tak již podruhé představil domácímu publiku Martin Vozábal v dresu soupeře, neboť proti Budějovicím hrál již na podzim v dresu Slovácka. Do týmu Mostu také přišel na hostování útočník Jiří Jeslínek, jenž podzim trávil v Dynamu. Do utkání však nebyl nominován, neboť ho sužují zdravotní problémy.

Do první slibné příležitosti se dostal domácí tým již ve třetí minutě, ovšem Pikl přihrávku Holendy na Táborského vystihl a odkopl. O dvě minuty později střílel Volešák, ovšem z voleje branku netrefil. Domácí Ladislav Volešák se neprosadil ani v další své příležitosti ve 13. minutě, když s jeho střelou doprostřed brány neměl brankář Vaniak nejmenší problémy.

Po čtvrt hodině hry se do první šance dostali i hosté, když mladý odchovanec mosteckého týmu Schut se ocitl před budějovickou brankou zcela osamocen, ovšem brankáře Křížka nedokázal obelstít a góla nedal.

Velká šance byla k vidění ve 24. minutě, když Volešák těsně minul šibenici mostecké branky. Nedlouho poté zahrával standartní situaci mostecký Vozábal, v tomto zápase krajní obránce Michal Macek vystřelil střelu, kterou domácí obrana dokázala zblokovat.

V šestatřicáté minutě Karel Poborský nacentroval míč před branku Vaniaka, Jan Holenda si naběhl a těsně minul břevno brány. Z protiútoku po vysunutí Vozábalem zahrozil Martin Zbončák, který se snažil obstřelit budějovického gólmana, ale přestřelil branku.

Ve druhém poločase temto hry trochu uvadlo, ke slovu se více než ofenzivní hráči dostávali obránci. Možnostá něco změnit byla Poborského akce z 67. minuty, když nahrával Volešákovi. Ten ovšem kombinaci zkazil.

V 73. minutě se ke slovu dostal opět Karel Poborský, který nejprve obehrál protihráče a následně vyslal na zteč před mosteckou branku Černého. Ten však bohužel pro Budějovice Poborského myšlenku nepochopil a zůstal stát. Z protiútoku domácí brankář Křížek sice inkasoval, ovšem veškeré vzrušení bylo k ničemu, neboť mostecký útočník Pešír se předtím nacházel podle signalizace pomezního rozhodčího v ofsajdové pozici. S tím však nesouhlasil trenér Ĺ časný, jenž se rozčílil a byl vykázán na tribunu.

V 82. minutě po rohovém kopu přiťukl Michal Macek Pešírovi, ovšem ten ani v devatenáctém ligovém kole neotevřel svůj gólový účet když minul prázdnou branku. Ovšem i v následujících minutách se více o tři body snažili hosté, ovšem nebylo jim přáno. Dvě minuty před koncem Vozával ze střední vzdálenosti minul budějovickou branku.


Rozhodčí:
Kocián - Slavík, Ondo. ŽK: Plocek, Peroutka, Homoláč, Poborský, Černý, Volešák - Macek, Trubila, Schut, Pikl. Diváci: 3701.

České Budějovice:
Křížek - Kladrubský (62. Plocek), Horejš, Homoláč, Peroutka - Poborský, Volešák, Skála (90. Gruber), Černý - Holenda, Táborský (66. Mrkvička).
Most: Vaniak - Krejčí, Johana (57. Suchý), Pikl, Zbončák - Macek, Vozábal, Schut, Trubila (86. Jendruščák) - Ĺ típek (90. Prášil), Pešír.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články