Zpět na » Synot liga » Boleslavi se vyprazdňuje marodka

Synot liga - Boleslavi se vyprazdňuje marodka

0

Líbilo se

13.04. - V Mladé Boleslavi byli v poslední době zranění Michal Ordoš, Jan Riegl a další hráči. Jejich celkový výčet je značně dlouhý. Postupně se však léčí a opouštějí marodku.

Včerejšího tréninku se tak již účastnil téměř kompletní tým. Chyběl pouze útočník Michal Ordoš, který v nedělením zápase proti Marile Příbram dostal knara a nebude moci proti Kladnu svému týmu pomoct. Do zápasu určitě nenaskočí ani obránci František Ĺ evinský s Janem Rajnochem, kteří ovšem pykají za karetní trest. Oba proti Příbrami dostali čtvrtou žlutou kartu v této ligové sezóně.

Během uplynulého týdne trénovali svěřenci Dušana Uhrina mladšého každý den a dnes odpoledne odjíždějí na předzápasové soustředění ve Sparingu Holé Vrchy, do Kladna odjedou v sobotu po poledni.

Ve čtvrtek na tréninku za jasných slunečních paprsků pilovali hráči standartní situace. Částečnou úlevu dostal dlouhodobě zraněný Jan Riegl a vedle něho také trojlístek hráčů Janové Dittrich a Kysela a Jaroslav Nesvedba.

„V Mladé Boleslavi mám na zranění opakovaně smůlu, jakou jsem v dosavadní kariéře ještě nezažil," povzdechl si obránce Nesvadba. Ten proti Příbrami nedohrál kvůli potížím s nakopnutým kolenem a do zápasu proti Kladnu tak možná vůbec nenaskočí.

„V pátek zkusím trénovat naplno," těšil se Dittrich. Toho ze zápasu proti Marile vyřadil pro změnu zraněný lýtkový sval. Podobně si léčil celý uplynulý týden natažený stehenní sval i jeho týmový parťák Kysela. Nad startem obou borců ve středočeském derby visí otazník.

David Brunclík, který měl nakopnuté chodilo, trénoval bez větších potíží naplno, stejně tak trénoval bez potíží i brankář Miller, který si před předminulým ligovým zápase poranil nos a nemohl tak odchytat zápas na Letné proti Spartě, kterou nakonec jeho spoluhráči sice přehráli, ale díky chybám obránců v poslední dvacetiminutovce prohráli o tři branky.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkmb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články