Zpět na » Synot liga » Tipérský souboj: třetí kolo

Synot liga - Tipérský souboj: třetí kolo

0

Líbilo se

13.04. - Ve třetím kole naší tipérské soutěže se utká Petr Kabíček, klubový prezident FK SIADu Most. Ten změří své síly s hudebníkem Jarkem Nohavicou.

SPARTA - TEPLICE
Petr Kabíček:
Odhaduji to na remízu, zdůvodním to tím, že Sparta je psychicky narušená a Teplice se zvedly zápasem s Jabloncem. Proto si myslím, že to bude remíza.
Tip: 0

Jarek Nohavica:
Vězni z Letné šťastni, že už nemusí na další trénink za trest, vlétnou na Teplice jak sršni, dostanou ovšem z brejku prvního góla a pak děj se vůle boží. Přesto asi vyhrají.
Tip: 10


KLADNO - BOLESLAV

Petr Kabíček:

To vidím na tutovou jedničku. Zní to zvláštně. Kladno ale v posledních zápasech podává výborné výkony a v domácím prostředí ještě lepší. Proto počítám s tutovou jedničkou.
Tip: 1

Jarek Nohavica:
Bolka bude ráda, když v Kladně uhraje kříž.
Tip: 0


PŘĂŤBRAM - ZLĂŤN

Petr Kabíček:

Nic jiného než výhra Příbrami nepomůže. Takže Příbram musí zvítězit, na zápas se dobře připraví. A Zlín venku nevyhrál, jak víme hodně dlouho. Takže jednička.
Tip: 1

Jarek Nohavica:
Nevím. Nevím co si o současné Příbrami myslet. Po nehezkém fotbalu , jako vždycky, když se hraje o černého žolíka sestupu, těsné vítězství domácích.
Tip: 1


JABLONEC - BUDĚJOVICE
Petr Kabíček:
Remíza, protože Budějovice venku umějí, což ukázali na Slovácku. Asi jim vyhovují zápasy venku více než doma, když si vzpomenu na zápas s Mostem, tak tam také nepodali optimální výkon a Most tam mohl klidně zvítězit. Takže Budějky hrajou dobře hlavně venku a získaj tam boda.
Tip: 0.

Jarek Nohavica:
V útoku nemohoucný a nemocemi prolezlý Jablonec se protrápí s rozbitými Budějovicemi k těsnému vítězství.
Tip: 1

PLZEŃ - OSTRAVA
Petr Kabíček:
To bude dvojka vzhledem k tomu, že Ostrava má brejkové typy hráčů a dobré standartní situace, navíc musí napravit ten propad, co se jim povedl v zápase s Brnem. Takže dvojka.
Tip: 2.

Jarek Nohavica:
Je mi velmi líto. Plzeň vyhraje. Z penalty ve druhém poločase.

Tip: 1

MOST - LIBEREC

Petr Kabíček:
Nemůžu tipovat nic jiného, nezlobte se na mě, ale musím věřit svému týmu a bude to tedy jednička.
Tip: 1.

Jarek Nohavica:
Most už musí dát góla. Možná ho také dá, ale na vítězství to stačit nebude.
Tip: 0

SLOV�CKO - SLAVIA
Petr Kabíček:
To bude kříž. Já bych použil jedno rčení "Po posvícení prřichází průjem," aby to bylo slušně. Takže remíza.
Tip: 0

Jarek Nohavica:
Jestli by to Slávka vyhrala, je podle mého mistrem ligy, a půjde si tedy za svým, ale něco mi říká, že to v utkání zvratů může skončit remízou. Každopádně by mělo být plno a domácí pošlapou. Po Baníku je Slovácko můj druhý (trochu menší) kůň.
Tip: 02

BRNO - OLOMOUC
Petr Kabíček:

To bude také remíza. Myslím si, že to je opět o tom posvícení v Ostravě, které prožilo Brno a doma to nepotvrdí, Olomouc navíc musí zabojovat a získat první bod, takže remíza.
Tip: 0

Jarek Nohavica:
Typický úlet české nevyrovnané ligy. Všichni čekají jasné vítězství Brna a já tuším remízu Olomouce, která se nepochopitelně vzchopí zrovna Za Lužánkami vzchopí.
Tip: 0

Lukáš Vojtěch / David Křížka, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články