Zpět na » Synot liga » Kopic už patří Mladé Boleslavi

Synot liga - Kopic už patří Mladé Boleslavi

0

Líbilo se

12.04. - Hostování nadějného obránce Milana Kopice se změnilo v přestup. Středočeský klub totiž na odchovance Humpolce uplatnil opci.

Dvaadvacetiletý obránce přestoupil v létě roku 2006 do Sparty. V podzimní části ale nedostával mnoho šancí. V zimní pauze se tak stal součástí přestupu Marka Kuliče, který z Mladé Boleslavi putoval do Sparty. Kopic putoval na hostování s opcí opačným směrem. Mladá Boleslav se rozhodla opci na něj využít už nyní, kdy má dostatek času na vyřízení administrativních povinností.


Hráčem Mladé Boleslavi se tak oficiálně stane 1.7.2007, kdy začíná letní přestupní termín. Ve středočeském klubu hráč podepsal smlouvu do 30.6.2010. Samotný hráč je rád, že zůstane v klubu zůstane. Ve Spartě by totiž tolik šancí hrát určitě nedostal. Po jeho přesunu do Boleslavi se vrátil zpět do reprezentace do 21 let, ze které na podzim vypadl, protože za Spartu nenastupoval. Má tak pořád šanci dostat se na červnové ME v Nizozemsku.


Milan Kopic na jaře odehrál za Mladou Boleslav všechny zápasy a dal tak zapomenout na návrat Miloše Brezinského do Liberce. V lize nastupoval ještě minulou se sezónu, kdy hrál za Jihlavu, za ní odehrál devět utkání.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články