Zpět na » Synot liga » Preview 21. kola 2. české ligy

Synot liga - Preview 21. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

11.04. - Ĺ lágr kola se odehraje tentokrát v Opavě, kde místní tým přivítá HFK Olomouc. Opava ještě na jaře neprohrála a HFK Olomouc bojuje o postup do 1. Gambrinus ligy.

Pátek 13.4. – 18:00
Hradec Králové - Jakubčovice
Hradec se po minulém kole cítil poškozen rozhodčími. Nyní doma přivítá Jakubčovice, které jsou šesté. V případě výhry by se náskok mezi soupeři ztenčil na bod. Navíc Hradci se doma daří. Na jaře vyhrál oba své zápasy.
Tip: 0

Pátek 13.04. - 19:00
Jihlava – Vítkovice
Pokud chce Jihlava skutečně reálně pomýšlet na postup musí v tomto utkání zvítězit. V posledních třech zápasech získala Vysočina pouze jediný bod, navíc s oběma týmy před ní prohrála. Ještě hůře jsou na tom Vítkovice, které v posledních třech zápasech prohráli a v tabulce tak klesli na třinácté místo. Na poslední Bystrc však mají náskok pouhé dva body.
Tip: 1

Sobota 14.04. - 10:15
Sokolov - Dosta Bystrc
Bystrc je poslední a z tohoto místa jí odlepí pouze vítězství v Sokolově. Navíc Bystrc není ve formě, z posledních čtyř zápasů získali její fotbalisté pouhý bod. Sokolov se v minulém domácím utkání chytil výhrou nad Žižkovem a mohl by tím tak navnadit své fanoušky, kteří hojně navštěvují jejich domácí utkání.
Tip: 1

Sobota 14.04. - 17:00
Opava - HFK Olomouc
Opava zatím jaře válí. Slezané vyhráli čtyřikrát po sobě a vyhoupli se tak na pátou příčku. V případě páté jarní výhry by stáhla Opava svého soupeře na osm bodů. Holice se dostali na druhou pozici, která zaručuje postup do první ligy. Chybět HFK určitě bude dlouhodobě zraněný Kropáček. Michal Ĺ evela má podezření na infekci v malíčku pravé nohy a také nenastoupí. Určitě se jí nebudou chtít vzdát snadno.
Tip: 1

Neděle 15.04. - 15:00
Sigma Olomouc "B" - Hlučín
Důležitý záchranářský zápas. Střetne se čtrnáctý tým s dvanáctým a vítěz tohoto duelu by se mohl alespoň trochu odpoutat od sestupových příček. Oba soupeře v tabulce dělí pouhý bod. Hostům bude chybě Marcel Melecký, který nasbíral čtvrtou žlutou kartu.
Tip: 0

Neděle 15.4. – 16:30
Čáslav – Třinec
Oběma týmům se na jaře daří střídavě. V jarní části znají oba týmy jen vítězství a porážky. Zatím ani jedno z mužstev tedy na jaře nepoznalo remízu. Třinec by se výhrou posunul do klidného středu tabulky, kde jsou domácí.
Tip: 1


Bohemians 1905 – Blšany
Bohemka zatím na jaře neztratila ani bod a dostala se do hry o postup. Již má stejně bodů jako Jihlava. Hosté své dva poslední zápasy vyhráli a už nejsou poslední. Spodek tabulky je však velmi vyrovnaný, rozdíl mezi desátým Ăšstím nad Labem a patnáctými Blšany je pouhé tři body.
Tip: 1

Ăšstí nad Labem - Viktoria Žižkov
Žižkov minulé kolo porazil Jihlavu a udělal tak rázný krok k postupu do první ligy. Nyní ho čeká zápas v Ăšstí nad Labem, které bojuje o sestup. Ăšstí je momentálně desáté, ale poslední zápasy se mu nedaří. Ze čtyř zápasů získali Severočeši pouhý bod. Desáté místo sice je pro ně lichotivé, ale patnáctou příčku mají náskok pouhé tři body, a tak v případě dalších porážek mohou jít domácí v tabulce ještě mnohem níže. Navíc jim bude chybět za čtyři žluté karty Tomáš Novák.
Tip: 0

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články