Zpět na » Synot liga » Drobný a Šimák přeřazeni do rezervy

Synot liga - Drobný a Šimák přeřazeni do rezervy

0

Líbilo se

09.04. - Po sobotní prohře Sparty ve Zlíně se začínají v letenském klubu dít věci. Během velikonočních svátků měli mít hráči volno, to jim však klubové vedení v čele s předsedou představenstva Danielem Křetinským zrušilo a hráči místo toho museli absolvovat mimořádné tréninky.

To ovšem není vše, z A týmu navíc byli do rezervy hrající třetí ligu přeřazeni dva hráči, jmenovitě stoper Václav Drobný a záložník Jan Ĺ imák. Ti tedy nejvíce schytali profesorský fotbal, který Sparta předvedla nejen ve Zlíně, ale předvádí ho od začátku jarní sezony. Zatím vrchol sparťanské krize přišel právě ve Zlíně, se kterým prohráli sparťanští hráči po velmi bídném výkonu, který naštval nejen fanoušky, ale pořádně rozčílil i vedení týmu a trenéra Michala Bílka.

Právě Bílek ihned po zápase ve Zlíně hráčům zrušil naplánované volno a jeho svěřenci tak museli jak o velikonoční neděli, tak i o sváteční pondělí absolvovat herní přípravu. Do šatny navíc v neděli přišel i Křetinský, šéf sparťanského managemantu. Ten k hráčům promluvil rozsáhlým a hlavně důrazným monologem, navrhl i určité sankce. Jednou z nich je přeřazení Drobného se Ĺ imákem do rezervy, ostatní hráči dostanou finanční pokutu.

Od nynějška budou mít sparťané přísnější režim. Daleko více času budou trávit společně na stadionu, budou se více než dosud věnovat tréninkům, regeneraci, vyhodnocování zápasů a dalším činnostem.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články