Zpět na » Synot liga » Černý přestoupil do Budějovic

Synot liga - Černý přestoupil do Budějovic

0

Líbilo se

04.04. - Dnes se dohodlo vedení Českých Budějovic s brněnskými kolegy na přestupu záložníka Jaroslava Černého. Ten na jihu Čech hostoval již na podzim právě z Brna, ovšem Dynamo nyní na něho uplatnilo opci a sedmadvacetiletý hráč v klubu podepsal dvouletou smlouvu.

Černý do Budějovic přišel během podzimní části, poprvé se v sestavě Jihočechů objevil v sedmém kole v Jablonci, dále nastoupil v dalších jedenácti zápasech a vstřelil celkem dvě branky. Minulé kolo vstřelil vítěznou branku na hřišti posledního Slovácka.

Během svého hostování se vypracoval do pozice jedné z opor týmu. "Nyní jsme na něj uplatnili opci, hostování se tak mění v přestup. Teď je již náš hráč a dokonce jsme za něj už uhradili i část finanční náhrady," řekl trenér Cipra pro klubové stránky Dynama.

Cipro by byl rád, kdyby na přestup přišli ještě i jiní hráči, kteří jsou nyní v Dynamu na hostování. "Víme, že ta naše situace není ideální, když máme spoustu hráčů na hostování. Taky bychom byli rádi, kdyby tady byli jen samí kmenoví hráči, ale všechno bohužel nejde. Rádi bychom ale, aby se například hostování Volešáka či Táborského také změnila v přestup," dodal Cipro.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články