Zpět na » Synot liga » Preview 20. kola

Synot liga - Preview 20. kola

0

Líbilo se

04.04. - Jednoznačným šlágrem 20. kola je zápas o postup do 1. Gambrinus ligy Žižkov – Jihlava. Souboj prvního a třetího týmu tabulky se odehraje v neděli 8.4. od 10:15.

Pátek 7.4. – 16:30
Vítkovice – Opava
Kolo otevře slezské derby mezi Vítkovicemi a Opavou. Hosté zatím na jaře válí. Ještě nepoznali chuť porážky. Zato Vítkovice na třináctém místě mají náskok na sestupové pozice pouze tři body.
Tip: 0

Sobota 7.4. – 10:15
Třinec - Sigma Olomouc "B"
Ă�čko Olomouce hraje až v neděli, a tak si nebude moci dovolit zbytečně půjčovat hráče do „B“ týmu. Jiná by byla situace, kdy by „béčko“ hrálo až po zápase „áčka“. V případě výhry Třince by se domácí posunuli do klidného středu tabulky.
Tip: 1

Sobota 7.4. – 16:30
Jakubčovice – Bohemians 1905
Jakubčovicím bude chybět Ivo Krajčovič, který nasbíral již svou osmou žlutou kartu. Nezahraje si tedy i v následujícím kole. Domácí dlouho sahali po třech bodech v Jihlavě, v závěru ale inkasovali a přivezli si tak slušnou remízu. Bohemka na jaře doslova válcuje všechny soupeře. Dosud sbírala jen výhry a přiblížila se k postupovým pozicím. Minulý zápas s Třincem sice vyhrála „jen“ 1:0, ale do sestavy se jí můžou vrátit distancování obránci Lukáš a Marek.
Tip: 2


Hlučín - Hradec Králové
Hradci se venku poměrně daří. Na venkovních hřištích je pátý nejlepší. Hlučínu se naopak doma moc nedaří. Horší jsou akorát tři týmy. Domácí si nemohou dovolit zbytečně ztrácet body. Na sestupové příčky mají náskok jen tři body.
Tip: 1

HFK Olomouc – Sokolov
Holice se po minulém kole posunuli na druhé postupové místo. To jim určitě zvedlo sebevědomí. Ale na druhou stranu hráči mohou hrát pod určitým psychickým tlakem. Také Sokolov si připsal v minulém kole významný výsledek, když šťastně porazil Žižkov.
Tip: 0

Neděle 8.4. – 10:15
Žižkov – Jihlava
Jednoznačně šlágr kola. Oběma týmům se nepovedlo v minulém kole, a tak budou chtít svá zaváhání odčinit. Žižkov by se v případě výhry už hodně přiblížil k první lize, na svého soupeře by měl náskok už sedm bodů a ještě lepší vzájemný zápas. Proto si hosté nemohou dovolit už další zaváhání.
Tip: 0

Neděle 8.4. – 10:30
Blšany – Čáslav
Blšany se konečně v minulém kole odpoutali z posledního místa. Jsou však nadále patnácté, ale týmy před nimi mají jen malý bodový odstup. Čáslav v minulém kole také vyhrála a její výkony jdou nahoru.
Tip: 2

Neděle 8.4. – 16:30
Bystrc - Ăšstí nad Labem
Bystrc i Ăšstí nehrají v ideálním rozpoložení. Poslední výsledky obou týmů nedělají fanouškům mnoho radosti. Čeká se bitva, ve které nepadne moc branek.
Tip: 1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články