Zpět na » Synot liga » Boj o semifinále Poháru ČMFS

Synot liga - Boj o semifinále Poháru ČMFS

0

Líbilo se

24.04. - Ve středu se o zbývající tři volná místa v semifinále domácího poháru utká šestice ligových týmů z nichž tři doplní Spartu, která se do semifinále probojovala již v březnu výhrou v Příbrami.

V Budějovicích se představí proti domácímu Dynamu, které je již zachráněné, v lize poslední Slovácko, které přijede na jih Čech s řadou náhradníků. Oba vzájemné zápasy v letošní sezóně vyhrálo Dynamo 1:O.

V televizním duelu bude hrát Plzeň proti Jablonci. Kdo přijde v klubovém dresu Plzně, bude mít vstup na hlavní tribunu zdarma. Domácí chtějí totiž uspět a pokusit se probojovat minimálně do finále. Ovšem pohár bere prestižně i soupeř, který chce také uspět a rehabilitovat se tak na úkor ligy, ve které již o nic nehraje.

Ve třetím zápase bude hrát Zlín doma s Mladou Boleslaví a protože se v lize zachraňuje, očekává se, že v pohárovém zápase nastoupí náhradníci. Boleslav navíc v minulém ligovém kole ve Zlíně vyhrála, nyní má však problémy se sestavou.

Program:
Středa 25. dubna:

17:00 Zlín - Mladá Boleslav (rozhodčí: Kovařík - Kordula, Kubáň), České Budějovice - Slovácko (Příhoda - Teuber, Pinkas),
17:15 Plzeň - Jablonec (Kocián - Filípek, Slavík/ČT4).
Předehráno: Příbram - Sparta 1:2.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články