Zpět na » Synot liga » Kubíček prý vyhrožoval Macelovi

Synot liga - Kubíček prý vyhrožoval Macelovi

0

Líbilo se

24.04. - V nedělním ligovém zápase pohledla Sigma Olomouc na Slovácku 0:1 gólem z pokutového kopu, což pořádně rozčílilo ředitele Sigmy a ten následně zavolal předsedovi komise rozhodčích Luďkovi Macelovi.

"Na základě nedělního telefonního rozhovoru, kdy mne kontaktoval ihned po utkání 1. FC Slovácko – SK Sigma Olomouc místopředseda ČMFS a ředitel SK Sigma Olomouc pan Jiří Kubíček jsem nucen reagovat na jeho arogantní chování, výhružky a nesmyslná obvinění," stojí v následném tiskovém prohlášení komise rozhodčích.

"Podle jeho tvrzení komise jedná na politickou objednávku a nabádá rozhodčí k tomu, aby úmyslně poškozovali olomoucký klub. Jeho další osočování pokračovalo tím, že mi vyhrožoval, že boží mlýny melou pomalu a jistě, že možná do konce léta skončím s prací předsedy Komise rozhodčích," upozorňuje Macela v prohlášení.

Kubíček přiznává, že Macelovi telefonoval, což podle něho není nenormální. Tím je však podle něho to, že předseda komise rozhodčích obviní místopředsedu svazu z něčeho, pro co nemá důkaz. A pro exemplární příklad se nemusí chodit daleko, stačí se podívat na to, co provedla disciplinární komise kapitánovi mistrovského Liberce poté, co se zmínil o možném koupení zápasu třicátého kola mezi Slovanem a Mladou Boleslaví ze strany hostí. Poté své tvrzení sice stáhl, ovšem stejně si vysloužil pokutu stopadesát tisíc.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články