Zpět na » Synot liga » Preview 22. kola 2. české ligy

Synot liga - Preview 22. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

20.04. - Ve 22. kole na sebe narazí dva nejlepší týmy jara Bohemians 1905 a Opava. Oba týmy budou chtít vyhrát. Klokanům jde stále o postup a Opava by se ráda přiblížila k předním příčkám.

pátek 10.04. - 16:30
Vítkovice – Sokolov
Vítkovice potřebují konečně zabrat. Poslední čtyři zápasy prohráli a pokud nechtějí mít velké starosti se záchranou musí bodovat. Nepřijede ale lehký soupeř. Sokolovu to v posledních kolech celkem jde, na jaře prohráli jen dvakrát a to z celky z Olomouce.
Tip: 0


sobota 21.04. - 10:15
Třinec - Hradec Králové
Třinec by se v případě výhry dotáhl na svého soupeře. Třinci to ale doma nejde, v tabulce domácích zápasů je na dvanáctém místě. Naopak Hradci to venku poměrně jde, i když v mnoha zápasech přišli o body zbytečně.
Tip: 0


sobota 21.04. - 17:00
Hlučín - Viktoria Žižkov
Žižkov v posledním utkání vyrovnal až v nastaveném čase. Tentokrát budou chtít Pražané, kteří chtějí mít o postupu co nejdříve jasno, vyhrát. Hlučínu se na jaře vůbec nedaří, zatím ještě nedokázal vyhrát a v tabulce se propadá dolů.
Tip: 2


HFK Olomouc - Ăšstí nad Labem
HFK Olomouc prohrála v Opavě a třetí Jihlava se jí přiblížila opět na bod. Ăšstí v minulém kole jen těsně unikla výhra nad Žižkovem. Na jaře ale nehrají v optimálně pohodě, když ještě nevyhráli.
Tip: 1


Jakubčovice – Čáslav
Jakubčovicím se na hřišti ve Fulneku docela daří. Jsou mezi nejlepšími celky druhé ligy. Čáslav se pohybuje v klidném středu tabulky, když předvádí nevyrovnané výkony. Zápas může skončit jakkoliv
Tip: 1


neděle 22.04. - 10:30
Blšany - Sigma Olomouc "B"
Souboj týmů ohrožených sestupem. Čtrnácté Blšany přivítají Sigmu Olomouc "B". Vítěz si v tabulce zajistí tříbodový náskok před svým soupeřem a částečně mu ubudou sestupové starosti. Na jaře posílené Blšany, jak se zdá, se začínají rozehrávat. V posledních třech zápasech nasbírali 7 bodů.
Tip: 1


neděle 22.04. - 17:00
Bohemians 1905 – Opava
Bohemians sehrají svůj druhý domácí zápas v řadě. V tom minulém klokani jen remizovali s Blšany, a tak budou chtít odčinit zaváhání z minulého zápasu. Naopak Opava doma porazila silnou HFK Olomouc a veze se na vítězné vlně. Oba týmy na jaře pouze jednou remizovali, jinak ostatní své zápasy vyhráli. Jsou tedy společně nejlepší ve druhé lize v jarní části. Jak Bohemians tak Opava mají výborné fanoušky, jsou nejlepší ve 2. lize a oba týmy by si jistě kvůli nim zasloužili postup.
Tip: 1


Dosta Bystrc – Jihlava
Jihlava se v minulém utkání konečně chytla a vyhrála 4:0. Na druhou příčku ztrácí pouze bod. S Bystrcí to nevypadá vůbec dobře, po minulém kole klesla na poslední místo, ze kterého se může odpoutat jen díky výhře nad třetím týmem tabulky.
Tip: 2

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články