Zpět na » Synot liga » Most se cítí ukřivděný

Synot liga - Most se cítí ukřivděný

0

Líbilo se

19.04. - Velmi rozzlobený byl trenér hostů Zdeněk Ĺ časný po včerejším utkání Baník Ostrava - SIAD Most. Podle něj obrali rozhodčí jeho tým o další bod. Neuznaný gól z 85.minuty měl podle mínění mosteckých hráčů platit.

O co šlo? Pět minut před vypršením řádné hrací doby se srazil Mendy s ostravským brankářem Vaškem. Domácí gólman poté spadl na zem a hráč Mostu už pak mohl klidně skórovat. Rozhodčí však pískli faul hostujícímu útočníkovi.

Kouč Ĺ časný se k situaci vyjádřil v tom smyslu, že mnoho stejných zákroků na Vaniaka nebyly jako faul posuzovány. Hostující trenér je přesvědčen, že gól měl platit.

Naopak brankář Baníku Petr Vašek řekl, že to byl normální faul a rozhodčí tedy posoudili situaci správně. "Míč jsem už měl v ruce a soupeř mě udeřil loktem do hlavy," dodal. Vašek měl na čele obrovskou krvavou bouli. Jisté je tedy jen to, že situace byla sporná.

Most se cítí ukřivděný i kvůli tomu, že už v minulých zápasech byl připraven o body z důvodu chybných rozhodnutích sudích. Mostecký tým na jaře ještě nevstřelil branku a nejspíš ho nakonec čeká boj o záchranu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články