Zpět na » Synot liga » Liga začne čtvrtého srpna

Synot liga - Liga začne čtvrtého srpna

0

Líbilo se

17.04. - Současný ligový ročník ještě neskončil a již se ví kdy skončí ten příští. Liga začne čtvrtého srpna a skončí v případě postupu reprezentace na Euro devatenáctého května. Dnes to na schválilo ligové shromáždění.

Podzimní část sezony 2007/2008 skončí podle plánu devátého prosince, jaro začne 16. února. Ovšem pokud by se český národní tým neprobojoval na EURO, jarní část by začala později, a to druhého března. Skončila by poté 5. června.

Poslední dvě kola letošní sezóny se budou díky schválení v hlasování ligového shromáždění hrát současně vždy v pondělí od čtvrt na šest navečer. Předposlední kolo je na programu 21. května, poslední kolo o týden později. Z obou kol připraví Česká televize jede přenos, vyloučeny nejsou přímé vstupy z dalších utkání.

V programu televize budou i poslední tři zápasy domácího poháru. Semifinále se hraje 9. a 10. května. finále ve čtvrtek 25. května. Všechny tři zápasy začínají v 17:15.

Televize do své nabídky zařadí i závěrečná dvě kola druhé nejvyšší tuzemské soutěže. O přenosu 29. kola kdy by byl televizní zápas hran v pondělí 9. června se ještě uvažuje, o týden později by se mělo taktéž v pondělí na obrazovce České televize objevit "malé pražské derby" mezi Bohemians 1905 a Viktorií Žižkov.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články