Zpět na » Synot liga » Tipérský souboj: čtvrté kolo

Synot liga - Tipérský souboj: čtvrté kolo

0

Líbilo se

17.04. - Ve čtvrtém kole naší tipérské soutěže si změří síly dva dlouholetí kolegové a fotbaloví komentátoři Galaxie Sport a Novy - Jakub Otava versus Tomáš Radotinský.

SLAVIA-PLZEŇ
Jakub Otava:
Obávám se, že nedělní překvapivý neúspěch na hřišti Slovácka zanechá na nepříliš zkušeném týmu Slavie následky. Navíc Plzeň hraje venku velice dobře a po podzimní domácí prohře 0:4 má Slavii co oplácet.
Tip: 02

Tomáš Radotinský:
Myslím si, že to bude jednička. Slavia hraje na jaře velice dobře, možná v neděli trochu se štěstím uhrála remízu na Slovácku, ale v situaci, v jaké tam byla, by to jiné týmy třeba nezvládly a prohrály. Slavi i podržel brankář, takže bod byl spíše ziskem. To by mělo Slavii povzbudit a myslím, že v tomto zápase již neponechá nic náhodě a nad Plzní vyhraje.
Tip: 1

ZLÍN-MLAD� BOLESLAV
Jakub Otava:
Mladá Boleslav vyhrála venku naposledy v říjnu loňského roku, ale vzhledem k vrcholícímu boji o poháry už musí zabrat. Sestupem ohrožený Zlín však bude mít obrovskou motivaci po křivdě, kterou utrpěl v Příbrami a proto na Letné očekávám překvapení.
Tip: 1

Tomáš Radotinský:
To bude zajímavé. Já bych asi tipl remízu, myslím si totiž že Zlín má jaře velké problémy v zakončení, i když v zápase se Spartou vstřelil dvě branky. Ta však zápas asi odehrála mimořádně špatně. Boleslav sice v poslední době venku moc často nevyhrává, ale myslím si, že remízu by ve Zlíně mohla uhrát, má velmi nebezpečné protiútoky a zápas na Spartě, kde dostala čtyři góly, se asi nebude opakovat.
Tip: 0

OLOMOUC-KLADNO
Jakub Otava:
Olomouc klesá ke dnu a další neúspěch už by se jí mohl stát osudným. Doma zkrátka a dobře musí Kladno porazit.
Tip: 1

Tomáš Radotinský:
To je pro existenční zápas pro domácí tým a možná i pro trenéra Petrželu. Olomouc na jaře ještě nevyhrála, takže už musí zabrat a to zvlášť s Kladnem, které patří také mezi ohrožené týmy. Takže tipnu si jedničku, protože Olomouc už prostě to musí zlomit a musí už zabrat, protože kdyby nezvládla už ani tento zápas, tak by ji velmi bezprostředně už hrozil sestup do druhé ligy.
Tip: 1

TEPLICE-PŘĂŤBRAM
Jakub Otava:
Bez komentáře.
Tip: 2

Tomáš Radotinský:
Tady bych možná zkusil dát přejvapení, to znamená dvojku. Teplice se mi v poslední době moc nelíbí, ta hra je taková rozháraná a mám takový pocit, že mužstvo je ve fázi genereční obměny a ti hráči ještě nedosahují výsledků svých předchůdců. Navíc nejsou povzbudivé ani výsledky a Příbram je v podobné situaci jako Olomouc, kdy už prostě musí zabrat a musí vyhrát a myslím si, že zrovna v tomhle utkání by se jí to mohlo podařit.
Tip: 2

ČESKÉ BUDĚJOVICE-SPARTA
Jakub Otava:
Sparta si jede do Budějovic pro tři body. Hraje se o to, kdo půjde do derby z první příčky. Sparta tedy musí vyhrát a doufat v zaváhání Slavie.
Tip: 2

Tomáš Radotinský:
Myslím, že Sparta už se poučila a tento zápas zvládne, takže dávám dvojku. Samozřejmě to ale pro Spartu nebude nic jednoduchého, protože bývalí hráči Sparty Poborský či Volešák budou mít velkou motivaci, zvláště pro Karla Poborského to bude možná jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny, ale myslím si, že tu Sparta prodá svoji zkušenost. Navíc mám dojem že Budějovice nenavázaly na svoji podzimní formu. Takže si myslím, že se toto utkání obejde bez překvapení.
Tip: 2

OSTRAVA-MOST
Jakub Otava:
Most na jaře góly nedává, ale ani nedostává. Takže asi opět remíza...
Tip: 0

Tomáš Radotinský:
Ostrava na jaře hraje velice dobře, momentálně je na šestém místě, a kdyby jí vyšel velmi dobře i samotný závěr sezóny tak by mohla poskočit dokonce i ještě výš. Má v kádru řadu mladých hráčů, velmi talentovaných, a zrovna vítězství v Plzni si myslím že je pro ně velice cenné. Most má problémy se zakončením a myslím, že v tomto zápase stačit nebude.
Tip: 1

LIBEREC-JABLONEC
Jakub Otava: Už jen kvůli Víťovi Lavičkovi by měli liberečtí derby vyhrát.
Tip: 1

Tomáš Radotinský:
Vzpomínáme si co se dělo v podzimním utkání (úsměv), kdy Liberec měl vyhrát a přišel o vítězství po velice sporné penaltě. Myslím si, že tentokrát využije domácího prostředí a že vyhraje. Přece jenom v derby domácí prostředí nic neznamená, ale Jablonci se v Liberci dlouhodobě nedaří. Takže si myslím, že tahle tradice zůstane i tentokrát a že nebude porušená. Liberec vyhraje a třeba ještě promluví do bojů o titul.
Tip: 1

BRNO-SLOV�CKO
Jakub Otava:
Brno je doma silné, ale sympatický výkon Slovácka v zápase proti Slavii budiž záminkou k riskantnímu tipu na neprohru hostů.
Tip: 02

Tomáš Radotinský:
Slovácko hrálo třeba výborný zápas se Slavií, ale bohužel doplácí asi na to, že je v týmu spoustu mladých, talentovaných hráčů. Třeba ti ostřílenější borci by si v těch vyložených šancích poradili a Slovácko dalo alespoň gól a mohlo Slavii porazit. Ale myslím si to, že ztratili dobrý zápas, kdy byli lepší než soupeř a hráli přesilovku, je pro ně taková psychická rána a srazí je. Brno je doma i velice silné, takže si mylsím, že utkání skončí vítězstvím Brna.
Tip: 1

/ Lukáš Vojtěch, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články