Zpět na » Synot liga » Slavia musí zaplatit Zbončákovi a Holeňákovi

Synot liga - Slavia musí zaplatit Zbončákovi a Holeňákovi

0

Líbilo se

16.04. - Ač je fotbalová Slavia ve fotbalové lize první, i nyní musí řešit problém. Dnes totiž prohrála arbitráž s bývalými hráči Martinem Zbončákem a Miroslavem Holeňákem, musí jim tedy vyplatit dlužnou část peněz. Konkrétní částky svazová komise podle zvyku neoznámila, jedná se však řádově o statisíce.

Z dalších jedenácti dnes projednávaných sporů vyhráli navrhovatelé další tři případy.

"Nevím, nechám se překvapit. Ale myslím, že můj návrh je nezpochybytelný, protože i pan Doležal řekl že Slavia ten dluh uznává, takže si myslím že arbitráž bude už spíše jen formalita," řekl před časem v rozhovoru pro náš web Martin Zbončák, dnes obránce ambiciozního Mostu.

Zbončákovo tušení se dnes potvrdilo. Vedení Slavie se sice nedokázalo dlouho s oběma hráči dohodnout, ovšem dnes krátce po vyřčení výroku komise oznámil generální ředitel klubu Petr Doležal, že Slavie je s hráči domluvena na postupu a nepovažuje dlužnou částku za vážný problém pro samotný chod klubu.

Pokud by však Slavia závazkům nedostála, mohla by jí čekat případná sankce ať již v podobě zakázaných přestupů nebo v krajním případě až disciplinárním řízením, k němuž dochází ovšem velmi zřídka.

Slavia ovšem není jediný klub, který musí zaplatit svým bývalým hráčům. Nad Slováckem vyhráli spor Miroslav Ondrůšek a Jan Palinek, nad Blšany Radek Ĺ ourek.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články