Zpět na » Synot liga » Karel Jarolím prodloužil ve Slavii!

Synot liga - Karel Jarolím prodloužil ve Slavii!

0

Líbilo se

16.04. - Spekulace o letním odchodu trenéra Jarolíma do Liberce se dneškem jistojistě utiší. Dnes totiž Karel Jarolím prodloužil svoji dosavadní smlouvu ve Slavii o tři roky, což uvedly klubové stránky.

Smlouvu podepsal na tři roky s jednoroční opcí dnes po poledni na Malé Straně. Ovšem rozhodně si do budoucna nehodlá dávat malé cíle, ba naopak. Do Slavie přišel Jarolím v létě před začátkem loňské sezony ze Slovácka, za dobu svého působení ve Slavii dokázal svým svěřencům vštípit útočné pojetí hry a také začal více sázet na mladé hráče než jeho předchůdce Josef Csaplár, přičemž má neporovnatelně lepší výsledky než měl dnešní trenér Wisly Plock. Díky jeho úspěchu se o něm začalo spekulovat jako o jednom z možných nástupců trenéra Brücknera u reprezentace, v zimě se spekulovalo o jeho odchodu ze Slavie do Liberce.

„Jsme velice rádi, že trenér Karel Jarolím využil nabídku na prodloužení smlouvy. Uzavření dlouhodobé smlouvy vnímáme jako projev vzájemné důvěry a ocenění dosavadní spolupráce. Věříme, že budoucnost klubu bude spojena se sportovními úspěchy, jejichž nedílnou součástí trenér Jarolím bude,“ řekl na klubových stránkách Petr Doležal, generální ředitel Slavie.

„Nabídka prodloužení smlouvy je pro mne velkou poctou, beru ji jako výzvu k tomu, abychom se Slavií něco dokázali,“ řekl Karel Jarolím bezprostředně po podepsání nové smlouvy. "Dnešní podpis je pro mne také důkazem toho, že jsme za dva roky udělali kousek práce, na který bych rád navázal nějakým slušným výsledkem,“ dodal Jarolím.

„Slavia je pro mne srdeční záležitostí, mnohé jsem v ní prožil. Projevenou důvěru se budu snažit splatit prací. Blíží se otevření stadionu, který bude nejmodernější u nás. Rád bych se dočkal nejenom prvního utkání v Edenu, ale také toho, že by právě tam Slavia hrála Ligu mistrů,“ vytyčil své osobní plány na následující tři roky trenér Jarolím.

Se Slavií zatím Jarolím uhrál ve třech sezónách, ve kterých v klubu působil jako hlavní trenér, dvě druhá místa v sezonách 2000/01 a 2005/06 a jedno třetí místo v loňské sezóně.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články