Zpět na » Synot liga » Slavia si vzala příklad ze Sparty...

Synot liga - Slavia si vzala příklad ze Sparty...

0

Líbilo se

15.04. - ...co se služeb nabízených fanouškům týče. Chcete se dostat na derby? Běžte na Plzeň a mějte velké štěstí.

Sparta nedávno založila sektor pro rodiny s dětmi. Na zápas s Jabloncem měly ženy vstup zdarma. Potom následovaly páry, děti, atd. Fotbal přitom za moc nestál. Naopak Slavia předváděla dobré výkony, i když je někdy nedokázala přetavit ve 3 body, ale vypadalo to, jako kdyby slávistickému vedení na jeho fanoušcích příliž nezáleželo. Zdá se ale, že časy se mění.

Na zápas s Mostem Slavia vpouštěla do ochozů ženy a děti zdarma. Mohlo by se ale znát divné, že jen do 140 cm výšky. Sešívaní si asi nemohou dovolit takový luxus, aby pustili všechny jen tak bez placení. Přesto na utkání zavítala návštěva kola. Na středeční domácí zápas s Plzní pak budou výhody ještě větší. Nejen, že diváci mohou získat certifikáty na nákup permanentních vstupenek do nového Edenu, ale navíc se bude hrát i o 10 vstupenek na blížící se derby Sparta - Slavia, které se hraje v pondělí 23. 4. od 17:25.

Komfort Letné s prostředím na Strahově se sice nedá srovnávat, ale je vidět snaha a ta se cení. Že by se vedení SKS konečně snažilo vytvořit svým fans prostředí hodné návštěvy Strahova? No mělo by, když už letos hrají o ten titul...

Co k tomu dodat? Vypadá to, že naše přední kluby si začínají uvědomovat, jak důležitá je podpora diváků v domácích zápasech a snaží se docílit toho, aby služby jim nabízené byly co nejkvalitnější. Můžeme jen doufat, že podobné akce budou prosazovat i v ostatních klubech.

Jarmil Vepřek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články