Zpět na » Synot liga » Bude se hrát ME devatenáctek i v Plzni?

Synot liga - Bude se hrát ME devatenáctek i v Plzni?

0

Líbilo se

13.04. - Ve včerejších dopoledních hodinách se po stadionu v plzeňských Ĺ truncových sadech procházeli komisaři evropské fotbalové asociace UEFA v doprovodu zástupců Českomoravského fotbalového svazu za účelem prohlídky stadionu

Ovšem důležitější než samotná prohlídka stadionu je jeho následné zhodnocení, zda splňuje kritéria pro pořádání jedné ze dvoz skupin mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let, které se příští rok bude konat v Česku.

Technický vedoucí reprezentace Jaroslav Dudl a člen oddělení logistiky a služeb ČMFS Miroslav Liba doprodovili na stadion ve Ĺ truncových sadech člena soutěžního oddělení UEFY Itala Claudia Negroniho a Němce Andrease Kornera, který je za organiztaci šampionátu zodpovědný. Během své návštěvy Česka shlédli také stadiony v Mladé Boleslavi, Liberci, Jablonci, Kladně, Příbrami a v Horních Počernicích.

"Ĺ ampionát bude rozdělen do dvou skupin a Plzeň je jedním možných z kandidátů," vysvětlil důvod návštěvy pro klubové stránky Plzně Miroslav Liba. Ĺ ampionát proběhne v černu příštího roku. "Termíny se budou ještě upřesňovat, ale rádi bychom úvodní zápasy rozehráli 14.5., finále by se pak mělo hrát 12. června," upřesňuje Liba. Rozhodnutí na kterých stadionech se bude v Česku hrát padne podle Liby do několika dnů.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články