Zpět na » Synot liga » Plzeň - Liberec 0:1 (0:0)

Synot liga - Plzeň - Liberec 0:1 (0:0)

0

Líbilo se

07.05. - Až gól Jan Blažka v nastaveném čase rozhodl o těsné výhře Liberce v Plzni 1:0. Liberec se tak udrží na prvním místě tabulky.

Liberec do utkání nastupoval s vědomím, že Sparta vyhrála. Takže jakákoli ztráta by je odsunula z první pozice.
V prvním poločase se hrál celkem svižný fotbal. Oba týmy měli po jedné obrovské příležitosti. Nejprve si hostující Nezmar ve 32. minutě naběhl na centr ze strany, míč usměrnil pěkně k tyči, ale radost mu zkazil fantastickým zákrokem Michal Daněk. Minutu před koncem mohl skórovat Malcharek, který se řítil z úhlu na libereckou branku, ale místo střely volil na dvakrát přihrávku, která neslavila úspěch. Poločas tak skončil bez branek

.
Ve druhém poločase bylo již vidět více brankových příležitostí. Hned dvě měl liberecký Jan Blažek. Nejprve mu jeho pokus ze 49. minuty zablokoval Trapp a v 63. minutě mířil z penaltového prostoru nad břevno. Ĺ ance měla i Plzeň. V 54. musel zasahovat Hauzr, když míč propadl celou obranou liberce, a Ĺ íma už byl připraven dopravit míč do branky. V 68. minutě se k sólu odhodlal Procházka, krásně vystřelil, ale jeho pokus efektně chytil Hauzr. Obdobná situace se opakovala o čtyři minuty později na liberecké straně, když střílel Papoušek, ale Daněk se překvapit nenechal. O výsledku se tak rozhodlo v 90. minutě. Jan Blažek proměnil svou třetí šanci a po přistrčení Parkse zamířil přesně k tyči. Liberec tak vyhrál v Plzni 1:0.

Plzeň – Liberec 0:1 (0:0)
Góly:
90. Blažek 0:1. Rozhodčí: Královec - Chytil, Ondo
ŽK: Fillo, Knakal - Nezmar, Blažek. Diváků: 4273
Plzeň: Daněk - Procházka, Rada, Zakopal, Smola - Fillo, Trapp, Jarolím (90. Borek), Ĺ íma - Krbeček (82. Knakal), Malcharek (70. Psohlavec)
Liberec: Hauzr - Ĺ inglár, Košťál, Brezinský, Janů - Papoušek, Bílek, Hodůr, Pudil (80. Liška) - Blažek (90. Jonáš), Nezmar (68. Parks)

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články