Zpět na » Synot liga » Ščasný dostal peněžní trest

Ščasný dostal peněžní trest

0

Líbilo se

01.11. - Kouč Mladé Boleslavy Zdeněk Ščasný byl ve čtvrtek potrestán Disciplinární komisí ČMFS za výroky na adresu sudích po nedělním střetnutí s Baníkem Ostrava.

Padesátiletý trenér se po skončení inkriminovaného utkání zcela kriticky a nepokrytě vyjadřil k výkonu rozhodčích, přestože to řád ČMFS přísně zakazuje.

Mladoboleslavskému lodivodovi tak byl vyměřen trest za nesportovní chování a vykázání na tribunu ve výši 100 000 korun. Ščasného asistent Petr Čuhel, jenž rovněž závěr duelu sledoval z hlediště, musí zaplatit 20 000 korun.


Výroky Zdeňka Ščasného na pozápasové tiskové konferenci:
"Takto kvalitní utkání si nezasloužilo tak špatného rozhodčího, jakým pan Jára je. Je škoda, že velmi hrubě ovlivnil celé utkání."

"Nechci říci, že bylo pískáno na jednu stranu. Chyby byly na obě strany a hrubě ovlivnily utkání."

"Ať teď rozhodčí dopíší do zápisu, co chtějí. Sedláček rozhodně dvě žluté karty nedostal a nechápu, jak mohl být vyloučen. Nerozumim, jak může být vykázán trenér na lavičku za přihrání míče brankáři, aby mohl rozehrát. Navíc pánové pískli ofsajdy, kdy nebyly a nemávali, když byly. Ale ještě jednou zdůrazňuji, že chybné byly výroky proti oběma mužstvům a pan Večeřa se možná vyjádří k poškození Baníku."

"Vím o některých zákulisních vazbách, ale k tomu se už vyjadřovat nebudu."

v l / fotbalportal.cz

Nejnovější články