Zpět na » Synot liga » Hable má namířeno do Interu Milán

Synot liga - Hable má namířeno do Interu Milán

0

Líbilo se

04.05. - Záložník Hradce Králové Jan Hable je blízko přestupu do milánského Interu. Teprve osmnáctiletý talentovaný záložník upoutal pozornost evropských skautů na Meridian cupu.

Shodou okolností měl Inter zájem i o Hableho spoluhráče z Meridian cupu libereckého Jana Poláka, ale jeho angažování ztroskotalo. Podobně z právě z Hradce Králové přestoupil do Monaka před šesti lety Jaroslav Plašil.


Pokud by Hable skutečně přestoupil, jeho mateřský klub Hradec Králové by vyinkasoval částku kolem 20 miliónů korun, což je pro druholigový klub rozhodně nezanedbatelná částka.


A to ještě z přestupů českých mladých hráčů není vše. Do londýnské Chelsea přestoupil Jan Ĺ ebek. Ĺ estnáctiletý hráč Tachova na jaře působí v dorostu Plzně. Ĺ ebek tak neušel propracovanému skautingu anglického klubu. V brance Chelsea by tak mohl jednou nahradit českou jedničku Petra Čecha. V Londýně je pro něj připravena dvouletá smlouva a v anglické metropoli má zajištěno i studium. Ĺ ebek je tak již druhý mladý český gólman, který v krátké době do Anglie přestoupil. Před rokem přestoupil sedmnáctiletý Marek Ĺ těch ze Sparty do West Hamu. Oba hráči přestoupí v letním termínu a zastupuje je agent Pavel Zíka.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články