Zpět na » Synot liga » Preview 24. kola 2. ligy

Synot liga - Preview 24. kola 2. ligy

0

Líbilo se

02.05. - Zajisté největším šlágrem 24. kola je souboj čtvrtého s druhým, tedy souboj Bohemians 1905 – Jihlava. Oba týmy dělí v tabulce jen skóre.

pátek 04.05. - 16:30
Vítkovice - Ăšstí nad Labem
Kolo se jako již tradičně otevře ve Vítkovicích, tentokrát domácí přivítají Ăšstí nad Labem. V zápase týmů ze spodních pater tabulky půjde o vylepšení reputace z jarní části, protože oběma týmům se na jaře moc nedaří.
Tip: 0

Sobota 05.05. – 10:15
Třinec – Opava
Třinečtí mají za sebou nepříjemnou sérii pěti porážek v řadě, které je odsunuli až těsně pod sestupové příčky. Na stadion Rudolfa Labaje přijede Opava, která má přesně opačné starosti. Její výsledky jí vynesli do horní poloviny tabulky. Slezané si určitě budou chtít udržet lichotivé páté místo.
Tip: 2

Sobota 05.05. – 15:30
HFK Olomouc - Dosta Bystrc
Bystrc už konečně potřebuje zabrat. Na posledním místě ztrácí čím dál tím více bodů a jedině výhra jí může přiblížit k nesestupovým příčkám. K vítězství jim ale los nepřiřadil vhodného soupeře. Zajíždějí totiž na půdu HFK Olomouc, tedy týmu, který stále bojuje o postup do 1. Gambrinus ligy. Navíc HFK budou do zápasu nastupovat s vědomím, že jakýkoli neprohra bude pro ně znamenat udržení třetí příčky, navíc jeden ze soupeřů HFK Olomouc určitě ve vzájemném zápase ztratí body.
Tip: 1

Sobota 05.05. - 16:00
Jakubčovice - Viktoria Žižkov
Žižkov i Jakubčovice mohou hrát v pohodě. Žižkov na čele tabulky má luxusní náskok, který ho ještě dlouho udrží na postupové pozici. Jakubčovice jsou na osmé pozici a k postupovým i sestupovým příčkám mají daleko.
Tip: 0

Hlučín – Sokolov
Hlučín už prostě musí zabrat. Jeho fotbalisté nevyhráli už osm zápasů a situace je tak kritická. Do Hlučína přijede Sokolov, který sbírá dobré výsledky pouze doma. Venku na jaře dokázal pouze jednou remizovat.
Tip: 1

Neděle 06.05. - 10:30
Blšany - Hradec Králové
Blšany se v posledních zápasech chytly a unikly ze sestupových vod. Daří se ale i Hradci, když vyhrál poslední dva zápasy.
Tip: 1

Neděle 06.05. - 16:00
Čáslav - Sigma Olomouc "B"
Utkání osmého s jedenáctým. Čáslav by se v případě výhry mohla dotáhnout na páté místo, což by byl pro nováčka jistě velký úspěch. Pro Olomouc je cíl zachránit se, jsou sice na jedenáctém místě, ale na patnáctou příčku mají náskok pouze dva body. Situace na konci tabulky je hodně vyrovnaná.
Tip: 1

Neděle 06.05. - 17:00
Bohemians 1905 – Jihlava
Jednoznačně šlágr kola. Tento souboj může značně napovědět o ambicích obou týmu na postup do 1. Gambrinus ligy. Jihlava v posledních zápasech prošla výsledkovou krizí, kterou v minulém kole přerušila vysokou výhrou nad Třincem. To Bohemians kráčí jarní části druhé ligy neuvěřitelně ladným krokem, v osmi zápasech ztratili pouze jednou a to domácí remízou s Blšany. V podzimním zápase vyhrála Jihlava rozdílem třídy a právě vzájemné zápasy hrají při rovnosti bodů tu nejdůležitější roli. Domácím bude chybět klíčový hráč – Dalibor Slezák, který se zranil v minulém utkání v Čáslavi. U hostujícího mužstva visí otazníky nad starty Vladyky, Baláže a Rabušice. V Ďolíčku bude určitě plný dům, na takovýto zápas se očekává rekordní návštěva. Hosté na tento zápas vyšlou speciální autobusy.
Tip: 2

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články