Zpět na » Synot liga » Werner Lička generálním manažerem Baníku

Synot liga - Werner Lička generálním manažerem Baníku

0

Líbilo se

02.05. - Werner Lička se stal novým generálním manažerem Baníku Ostrava díky rozhodnutí majitelů o reorganizaci struktury vedení klubu. Díky tomu zaniká post sportovního ředitele klubu, kterou doposavaď zastával Vladimír Krejčí.

"Změna organizační struktury by měla vést k tomu, abychom byli ještě úspěšnější," řekl Jakub Kahoun, předseda představenstva klubu.

„Jeho funkce je spojena s velkými sportovními pravomocemi i odpovědností, a dlouhodobý kontrakt má být signálem, že se díváme na delší časový horizont dopředu, kdy by Baník znovu měl kvalitativně růst," dodal k samotnému příchodu Ličky Kahoun.

„Nepřicházím jako trenér ani sportovní ředitel. Na funkci generálního manažera klubu jsem se dohodl po řadě dlouhých debat s Tomášem Peterou a stojí přede mnou několik cílů. Sportovnímu úseku mám vtisknout jasný směr, kudy se ubírat dál, tak, abychom patřili stabilně mezi pět nejlepších klubů u nás. Ăškolem číslo dvě je marketingová kázeň, úkolem číslo tři je ekonomická kázeň. K domu asi není co dodat," řekl pro fcb.cz Werner Lička, který ihned nastoupil do své fuknce.

Werner Lička, zastánce nejmodernějších trendů v trénování, působil coby fotbalista v Baníku a následně i ve Francii, kde získal trenérskou licenci. Poté trénoval několikrát Baník, v posledních šesti letech vedl postupně Polonii Varšavu, Górnik Zabrze, Wislu Krakov a Groclin Grodzisk.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články