Zpět na » Synot liga » Hubník definitivně přestupuje

Synot liga - Hubník definitivně přestupuje

0

Líbilo se

01.05. - Hostování Romana Hubníka ze Sigmy Olomouc v FK Moskva se změnilo v přestup protože Rusové uplatnili opci, čímž vešla v platnost smlouva na čtyři a půl roky. Olomouc na přestupu vydělá 3,5 milionu eur, což je téměř sto milionů českých korun.

Sigma také dostane v případě dalšího přestupu dvacet procent z rozdílné částky mezi 3,5 miliony eur a prodejní cenou z FK. Přestup stopera české jednadvacítky je tak nejdražším zimním přestupem z české ligy za poslední roky, transferová částka je výrazně vyšší než například v případě přestupu kapitána Sparty Tomáše Sivoka do Udine (70 milionů korun).

"Jsem rád, že jsem hráčem FK, v Moskvě se mi moc líbí. V klubu to šlape jak má, takže je to bez problémů," řekl našemu portálu k přestupu ze Sigmy Olomouc do FK Moskvy Roman Hubník. "Byl jsem se podívat na (hokej - pozn. red) USA - Rakousko a když se naskytne příležitost, tak budeme chodit (s Tomášem Čížkem - pozn. red) dál," řekl nám ohledně tématu, jímž v současné době žije celé Rusko - k hokejovému mistrovství světa.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články