Zpět na » Synot liga » Zach bude dělat asistenta v Bohemce

Zach bude dělat asistenta v Bohemce

Zach bude dělat asistenta v Bohemce © fc-bohemians.cz - Michal Zach

0

Líbilo se

15.11. - Trenér Michal Zach dlouho bez práce nezůstal. Osmatřicetiletý trenér bude dělat asistenta Zbyňkovi Bustovi v pražských Bohemians.

„Michala Zacha jsme si vybrali pro jeho odborné i lidské kvality. Věříme, že náš realizační tým oživí svým stylem práce a především pomůže vytíženým trenérům, kteří v současnosti v Bohemce působí,“ uvedl pro webové stránky pražského klubu Lukáš Přibyl, ředitel Bohemians 1905. Zach se již k týmu připojil a odjíždí s ním na soustředění do Wolfsburku.


Realizační tým zelenobílých zůstává beze změn. Hlavním koučem zůstává Zbyněk Busta, který si však musí počkat na dostudování profilicence. Jeho asistenty jsou Václav Hradecký, Petr Kostelník a nově tedy Michal Zach.


Michal Zach je především známý z jeho posledního angažmá, kdy vedl Liberec. Jeho první ligová štace se mu ale příliš nepovedla a Liberec hrál pod jeho vedením v pásmu sestupu. Severočeši se zlepšili až pod novým trenérem Škorpilem. Bývalý trenér Slovanu je však stále mladý a rozhodně má potenciál zlepšovat svou práci. Má také zkušenosti z druhé ligy, to působil v Mostu, Ústí a Neratovicích.


Bohemka se nyní nenachází ve zrovna lichotivé situaci. V tabulce je patnáctá a navíc z posledních šesti zápasů pět prohrála. V posledních třech kolech nemá zrovna lehký los, protože například zajíždí do Teplic nebo přivítá stále lepšící se Liberec. Klíčové by tak mohlo být následující domácí utkání se Zlínem, které je na programu po reprezentační přestávce v neděli 25.11. od 13:30.


Klokani se spoléhají na své fanoušky, kteří patří k nejlepším v lize. To potvrdili v posledním zápase na Spartě, kde svůj tým celý zápas povzbuzovali i přes nepříznivý stav. Chvílemi se tak zdálo, že doma jsou zelenobílí.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fc-bohemians.cz

Související odkazy
Nejnovější články