Zpět na » Synot liga » Radek Slončík se bude loučit s ostravskými fanoušky

Synot liga - Radek Slončík se bude loučit s ostravskými fanoušky

0

Líbilo se

27.04. - Největší ikona posledních let klubu Baník Ostrava Radek Slončík se v pondělí před zápasem domácích se Spartou rozloučí s ostravskými fanoušky.

Původně se měl Slončík loučit benefičním utkáním těsně po skončení sezony, ale přesunutí posledního kola na pondělí situaci značně zkomplikovalo. Bylo by totiž těžké zvát bývalé ostravské reprezentanty na tento termín. Proto se ofenzivní záložník rozloučí před zápasem Baník - Sparta.

Loučení by mělo začít v 17:00, tedy patnáct minut před úvodním výkopem. "Radek si pak bude moci vychutnat ovace fanoušků při čestném kolečku, kdy pozdraví fanoušky," nechal se pro oficiální web Baníku slyšet předseda představenstva Jakub Kahoun. Vedení proto na návštěvníky utkání apeluje, aby byli na stadionu už čtvrt hodiny před výkopem.

Radek Slončík v současné době bojuje s Fulnekem o postup do druhé nejvyšší soutěže. Do Fulneku přišel v letošní zimě. Celkově má na kontě 256 ligových utkání, ve kterých nastřílel 18 branek. Sedmnáct startů si připsal i v reprezentaci, dalších 43 zápasů odehrál ještě také v národním týmu do 21 let. Stal se miláčkem ostravského publika nejen svým fotbalovým umem, ale i přátelským vystupováním vůči fanouškům.

/ FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články