Zpět na » Synot liga » ČR U-16 - Skotsko U-16 1:1 (0:0)

Synot liga - ČR U-16 - Skotsko U-16 1:1 (0:0)

0

Líbilo se

26.04. - Ve třetím zápase Ballymena Cupu remizovali včera šestnáctiletí čeští reprezentanti se Skoty 1:1, když od začátku druhého poločasu vedli zásluhou trefy Kučery, ale nakonec po srovnání Lovem získali pouze jeden bod.

I ve třetím turnajovém zápase Češi opět vedli, ale ani nyní nedokázali příznivý stav udržet až do konce. Proti Skotsku ovšem získali alespoň jeden bod za remízu, zatímco předešlé zápasy prohráli.

"Po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem, velmi dobře jsme kombinovali a zásluhou Kučery se po poločase dostali dovedení. Měli jsme přidat druhý gól. O výhru nás připravila hrubá chyba gólmana Ĺ ebka, jenž šel zbytečně do souboje, ve kterém už byli dva naši hráči a odražený míč se dokutálel do naší branky," popisal zápas Josef Pešice, trenér šestnáctky.

"S turnajem jsem přes špatné výsledky velmi spokojen. Dává mi ideální možnost poznat další hráče, výborně se jeví například útočník Bořil. Chybí mi sice téměř kompletní obrana, ale výsledky v této fázi opravdu nejsou to nejpodstatnější," udělal resumé turnaje Pešice.

O konečné sedmé místo se naši reprezentanti utkají v pátek, 15:00 SEČ, se Ĺ výcarskem.


Branky: 48. Kučera - 61. Love.
ČR: Ĺ ebek - Müller, Jelen, Kaizar, Ramba - Kučera, Zábraha, Farmačka (70. Kolařík), Prückner (76. Pícha) - Vašíček (41. Rein), Ĺ tourač (60. Bořil).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články