Zpět na » Synot liga » Na Spartě bude opět plný dům!

Synot liga - Na Spartě bude opět plný dům!

0

Líbilo se

24.05. - Důstojné rozloučení s ligovou sezonou se chystá na poslední ligové kolo na pražské Letné. Zápas s Mostem totiž bude sledovat zcela zaplněný stadion. Prodáni již bylo přes 17 tisíc vstupenek a k prodeji v pokladnách tak bude v den zápasu jen zlomek lístků, které si fanoušci objednali přes internet a nevyzvednou si je.

Hostující sektor nebude podle všeho zaplněn, očekává se příjezd přibližně padesáti nejvěrnějších fanoušků Mostu.

Vstupenky zmizely během pár dní, ještě ve středu bylo prodáno "pouze" deset tisíc lístků, dnes byl prodán zbytek. Během jednoho jediného dne se tak prodalo přes sedm tisíc vstupenek!

Letenský stadion bude při pondělním posledním ligovém utkání fotbalistů Sparty proti Mostu vyprodán. Z pokladen zmizelo už 17 tisíc vstupenek a k prodeji v den utkání zůstane je malé množství lístků, jež si nevyzvednou fanoušci, kteří si je objednali přes internet. Zbývající vstupenky do dvacetitisícové kapacity tvoří lístky do sektoru hostujícího klubu, který podle všeho nebude příliš zaplněn.

"Předprodej byl znovu velmi rychlý, oficiálně je vyprodáno. V den zápasu ale ještě pár vstupenek bude dáno prodeje, bráníme se tím i překupníkům," řekl mluvčí klubu Lukáš Přibyl.

Před posledním ligovým kolem se Sparta vyhřívá na první příčce v tabulce a k jistotě mistrovského titulu jí stačí jakákoliv výhra. Ovšem musí si dát pozor, Most je v letošní sezóně remízový král, v dosavadních zápasech remizoval celkem šestnáckrát.

Sparta je před posledním kolem ligy na prvním místě ligové soutěže s jednobodovým náskokem před druhým Libercem. K návratu na ligový trůn stačí Spartě získat v posledním duelu alespoň tolik bodů, co její pronásledovatel.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články