Zpět na » Synot liga » Baroš se po zranění cítí fit a brzy se chystá i hrát

Baroš se po zranění cítí fit a brzy se chystá i hrát

Baroš se po zranění cítí fit a brzy se chystá i hrát © fcb.cz - Milan Baroš

0

Líbilo se

10.10. - Fotbalista Milan Baroš by se po dlouhodobém zranění mohl už za týden objevit opět na hřišti. Dvaatřicetiletý bývalý reprezentační útočník po operaci zkříženého vazu v koleni naplno trénuje a naznačil, že příští pátek v ligovém utkání Ostravy s Jihlavou by už mohl usednout na lavičku Baníku.

Nejlepší střelec mistrovství Evropy 2004 se po dlouhé individuální přípravě už ve středu začlenil do společného tréninku s Baníkem, kterému se nedávno upsal do konce ročníku. "Poprvé jsem naplno trénoval s manšaftem a musím to zaklepat, koleno drží. Za celý trénink se neozvalo, všechny změny směru, střelba jsou v pořádku. Ani v hlavě nemám žádný blok a podvědomý strach," řekl dnes novinářům Baroš.

Zdárná rekonvalescence a návrat do tréninku tak zesílily pravděpodobnost, že někdejší hvězda Liverpoolu, Lyonu či Galatasaraye Istanbul co nevidět vyběhne po deseti měsících i do ostrého zápasu. Ostravský odchovanec nehrál od prosincového zranění kolena, které utrpěl v barvách Antalyasporu.

"Není vyloučeno, že za týden proti Jihlavě bych už mohl být na soupisce. Pochopitelně nejdříve jako náhradník s tím, že bych to třeba v závěru mohl na pár minut zkusit. Ale to jsou jen úvahy, uvidíme, jak se budu za týden cítit. Zatím je předčasné slibovat nějaké přesné datum," řekl Baroš.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články